Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/01/2018 in all areas

 1. 3 points
  RyMcYmMm.

  Nowe Reklamy od Rymcyma

  1.http://cs-nabani.pl/index.php/topic/15195-cs-ultrapl/ 2.https://csowicze.pl/topic/50474-cs-ultrapl/ 3.http://www.cs-kopytko.pl/index.php?showforum=68 - akceptacja 4.http://home-edition.eu/topic/15903-cs-ultrapl/ - akceptacja 5.https://fragujemy.com/topic/57101-cs-ultrapl/ - akceptacja 6.https://pijemy-rozrabiamy.pl/topic/67065-cs-ultrapl/ - akceptacja 7.http://cs-soplica.com/topic/213561-cs-ultrapl/ 8.https://greenhaze.pl/topic/25766-cs-ultrapl/ - akceptacja
 2. 1 point
  smN

  Hejo

  Siema, mam na imię Daniel pochodzę z województwa Zachodniopomorskiego niedaleko Szczecina. W wolnych chwilach lubię sobie pograć w Cs'ka, o reaktywacji sieci dowiedziałem się od @EjaN'ka.
 3. 1 point
  Dzieciaku szanuj zasady, mówili mi szuje bez zasad. Potem kucali do szpady, jak świętej pamięci Masa.
 4. 1 point
  Leito

  Hejo

  No witam
 5. 1 point
  RyMcYmMm.

  Hejo

  Elo.
 6. 1 point
  woXik

  Hejo

  Witamy!
 7. 1 point
  Witam, jak wszyscy wiecie sieć przez kilka miesięcy była nie żywa, było kilka prób żeby ją reaktywować, ale skończyło się na tematach, aż do dziś.. Sieć na 10000% będzie reaktywowana i nie skończy się na tematach jak wyżej mówiłem.Chcemy być jedną z lepszych sieci i dążymy do tego żeby każdy gracz/użytkownik naszej sieci znalazł u nas odpowiedni serwer do gry.Jak wiecie posiadamy dopiero 2 serwery, Arena 1vs1 oraz Retake, ten temat powstaje po części żeby gracze naszych serwerów mogli by zdecydować jaki widzą kolejny serwer na sieci,więc zapraszam do głosowania w ankiecie.Odnośnie serwerów to by było tyle, przejdźmy do forum, planujemy wraz z @edeeN przenieść forum na nowszą wersję jak i odświeżyć trochę wygląd forum, nowy styl, nowe szaty graficzne itd.. Myślę że na start mamy jako takie dobre plany W razie jakichkolwiek pytań, pisać pod tematem.
×