Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/01/2018 in all areas

 1. 3 points
  RyMcYmMm.

  Nowe Reklamy od Rymcyma

  1.http://cs-nabani.pl/index.php/topic/15195-cs-ultrapl/ 2.https://csowicze.pl/topic/50474-cs-ultrapl/ 3.http://www.cs-kopytko.pl/index.php?showforum=68 - akceptacja 4.http://home-edition.eu/topic/15903-cs-ultrapl/ - akceptacja 5.https://fragujemy.com/topic/57101-cs-ultrapl/ - akceptacja 6.https://pijemy-rozrabiamy.pl/topic/67065-cs-ultrapl/ - akceptacja 7.http://cs-soplica.com/topic/213561-cs-ultrapl/ 8.https://greenhaze.pl/topic/25766-cs-ultrapl/ - akceptacja
 2. 1 point
  smN

  Hejo

  Siema, mam na imię Daniel pochodzę z województwa Zachodniopomorskiego niedaleko Szczecina. W wolnych chwilach lubię sobie pograć w Cs'ka, o reaktywacji sieci dowiedziałem się od @EjaN'ka.
 3. 1 point
  Dzieciaku szanuj zasady, mówili mi szuje bez zasad. Potem kucali do szpady, jak świętej pamięci Masa.
 4. 1 point
  Leito

  Hejo

  No witam
 5. 1 point
  RyMcYmMm.

  Hejo

  Elo.
 6. 1 point
  blaaq

  Hejo

  Witamy!
 7. 1 point
  Witam, jak wszyscy wiecie sieć przez kilka miesięcy była nie żywa, było kilka prób żeby ją reaktywować, ale skończyło się na tematach, aż do dziś.. Sieć na 10000% będzie reaktywowana i nie skończy się na tematach jak wyżej mówiłem.Chcemy być jedną z lepszych sieci i dążymy do tego żeby każdy gracz/użytkownik naszej sieci znalazł u nas odpowiedni serwer do gry.Jak wiecie posiadamy dopiero 2 serwery, Arena 1vs1 oraz Retake, ten temat powstaje po części żeby gracze naszych serwerów mogli by zdecydować jaki widzą kolejny serwer na sieci,więc zapraszam do głosowania w ankiecie.Odnośnie serwerów to by było tyle, przejdźmy do forum, planujemy wraz z @edeeN przenieść forum na nowszą wersję jak i odświeżyć trochę wygląd forum, nowy styl, nowe szaty graficzne itd.. Myślę że na start mamy jako takie dobre plany W razie jakichkolwiek pytań, pisać pod tematem.
 8. 1 point
  Regulamin Serwera Arena 1vs1 §1. Ogólne zasady. 1.1 Przebywanie na serwerze jest równoznaczne z przeczytaniem oraz zaakceptowaniem niniejszego Regulaminu. 1.2 Nieznajomość Regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. 1.3 Sytuacje nieobjęte Regulaminem Serwera będą indywidualnie rozpatrywane przez Administrację. §2. Kultura i zachowanie na serwerze. 2.1 Na Serwerze obowiązuje całkowity zakaz obrażania oraz wyzywania innych Graczy. 2.2 Zabronione jest używanie nicków rasistowskich, religijnych lub w inny sposób obraźliwych. 2.3 Reklamowanie innych serwerów, stron www etc. jest surowo zabronione. 2.4 Wszczynanie kłótni oraz prowokowanie do ich powstawania jest zabronione. 2.5 Mikrofon dozwolony po ukończeniu 16 roku życia/przejściu mutacji. 2.6 Nie krzyczymy do mikrofonu, staramy się mówić wyraźnie, nie przeszkadzając innym w rozgrywce. 2.7 Obowiązuje zakaz puszczania muzyki na Serwerze. 2.8 Zakaz spamowania na czacie ogólnym oraz [email protected] (czat Admina służy do zgłaszania osób łamiących Regulamin). 2.9 Mikrofonu używamy jedynie, gdy posiadamy mutację głosu. §3. Rozgrywka. 3.1 Na serwerze obowiązuje bezwzględny zakaz czitowania, używania niedozwolonych skryptów oraz modeli (wyjątkiem są modele broni). 3.2 Używanie komunikatorów (TeamSpeak, Skype etc.) podczas gry w celu ułatwienia rozgrywki jest surowo zabronione. 3.3 Zabójstwo z noża może dojść do skutku tylko w przypadku gdy gracz został obity. §4. Ustawienia gry. 4.1 Nick musi zawierać minimum 3 znaki. 4.2 Zakaz używania takich samych lub łudząco podobnych nicków co Administracja Serwera oraz inni Gracze. 4.3 Nie korzystamy ze standardowych nicków np. Player. §5. Zasady Admina Serwera. 5.1 Admin nie ma prawa zbanować admina - jeśli admin popełnił błąd zgłoś to na forum! 5.2 Admin stosuję się do tego samego regulaminu co gracz. 5.3 Osoba, która posiada stanowisko administratora serwera musi zgłosić każdą nieobecność powyżej 3 dni na forum. 5.4 Admin ma obowiązek sprawdzania czatu Admina ([email protected]). 5.5 Admin ma obowiązek sprawdzenia zgłoszonego Gracza. 5.6 Zabronione jest nadużywanie swoich uprawnień oraz faworyzowanie innych Graczy- na serwerze każdy jest równy. 5.7 Admin ma prawo dostosować karę według własnego uznania, jednak nie może ona znacząco odbiegać od taryfikatora. Regulamin wykonany dla CS-Ultra.pl Zakaz kopiowania.
×