Jump to content

Adrian

Użytkownik
 • Content count

  26
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Adrian last won the day on January 13 2017

Adrian had the most liked content!

About Adrian

 • Rank
  Bywalec
 • Birthday 11/21/2000

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

355 profile views
 1. No elo
 2. Siema
 3. Witam
 4. Siema
 5. Jasne, że na tak + brak grafików + pracę całkiem ładne jak na początek + aktywny
 6. Niech będzie na TAK +/- wiek +składka +/- godziny przegrane +trenujesz to co ja
 7. Trzymaj się!
 8. Witam. Chciałbym zrezygnować z rangi Redaktora, gdyż nie mogę pisać rzeczy różnego typu przynajmniej nie na ten czas z powodów prywatnych, nie będę mówił jakich, ponieważ bądźmy szczerzy ja nie chcę o nich mówić ani Wy nie chcecie o nich słyszeć. Także wybaczcie, że byłem taki mały okres czasu tutaj, ale niestety jestem zmuszony zrezygnować :/ Powodzenia wszystkim w życiu! Pozdrawiam.
 9. Witaj!
 10. 1. Imię: Adrian 2. Wiek: 16 3. Kontakt: http://www.gg.pl/#profile 4. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około)okalizacja: Gdańsk 5. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): Ogólnie to na forum jestem prawie cały czas pod ręką 6. Posty (min.200 sensownych): Bez problemu to nadrobię, nie widzę z tym większego problemu 7. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Chciałbym, aby forum zaczęło żyć, ponieważ zauważyłem iż mało się tu dzieje i chciałbym w jakiś sposób pomóc w staniu na nogi 8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Bardzo dobra. 9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Oczywiście, że posiadam. 10. Czas online na forum: Jeśli chodzi o godziny ile mogę spędzić na forum to praktycznie cały czas, lecz jeśli chodzi o ogólny czas to mam około 2-3 dni. 11. Coś o sobie (np. Zainteresowania): Jestem Adrian i pochodzę z Gdańska, moimi zainteresowaniami jest CS:GO jak i piłka nożna, trenuję ją regularnie od 6 dobrych lat i ogólnie polecam każdemu! Uczęszczam do Liceum Ogólnokształcącego i myślę, że dobrze mi idzie 12. Doświadczenie (minimum 20, bez nich podanie nie będzie akceptowane) (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Tak miałem Global Moderatora jak i Moderatora na innych sieciach, które niestety upadły :/ Z IPB myślę, że dobrze mi idzie nie jest to jakoś super trudne 13. Reklamy (minimum 20, bez nich podanie nie będzie akceptowane): Reklamy wykonam po rozpatrzeniu podania, ponieważ nie chciałbym, aby zrobione przeze mnie reklamy poszły się za przeproszeniem je*** PS. Wiem iż jestem tu krótko, ale myślę, że bez problemu wszystko nadrobię
 11. Imię: Adrian Wiek: 16 Znajomość ortografii języka polskiego: Bardzo dobra. Link do przykładowej pracy (praca musi być inna niż wywiad): http://cs-ultra.pl/topic/114953-ciekawostkib%C5%82edy-o-supernatural/ Czy lubisz prace zespołową, tak/nie i dlaczego: Tak, gdyż czym więcej rąk do pracy tym lepiej i lepsza zabawa przy pracy Języki dodatkowe (jakie?): Angielski Dlaczego ty? : Ponieważ widzę iż jest brak Redaktorów na sieci i chcę spróbować swoich sił na tej posadzie. Wiem, że jestem tu krótko, lecz myślę iż sobie poradzę bez problemu.
 12. Siema! W tych ciekawostkach/błedach przedstawię Wam parę rzeczy, których mogliście nie wiedzieć oraz nie zauważyć w serialu pod tytułem "Supernatural" niestety Ci, którzy nie oglądali zbytnio nie będzie to obchodzić więc zachęcam gorąco do oglądania! 1. W odcinku 1x15 Dean biegnąc w stronę domu trzyma siekierę, lecz w trawię widać kamerę oraz operatora. 2. W pierwszym odcinku serialu, gdy Dean wychodzi z pokoju motelu, znak zamieszczony na klamce ulega przytrzaśnięciu. Następnie w kolejnym ujęciu, gdy Policjant podchodzi do drzwi znak jest umieszczony prosto. 3.Gdy Dean w odcinku 1x05 włącza światło w łazience, lecz, gdy kamera ukazuję okno wciąż jest ciemno. 4. W odcinku 1x07 Charlie, gdy umarła widać iż wciąż oddycha. 5. Aktor grający główną postać serialu Sama Winchestera, jest pochodzenia Polskiego! Jego imię to Jared Padalecki 6. W odcinku 1x18, gdy dwójka braci Dean i Sam rozmawiają z pielęgniarką widać w odbiciu szklanej ściany mikrofon. 7. Gdy Winchesterowie i grupa Ghostfacers zostają zaatakowaniu przed ducha po prawej stronie widoczny jest kamerzysta. Było to w odcinku 1x17. 8. Gdy w odcinku 1x21 Monica wychodzi na spacer z dzieckiem w wózku widoczna jest lalka imitująca dziewczynkę. 9. Kiedy John torturuje Deana, jego plamy na brodzie ulegają przemieszczeniu kilkakrotnie między ujęciami. Było to w 1x22 odcinku. 10. W odcinku 2x14, gdy Dean potyka się o martwe ciało można zauważyć iż aktor wciąż ukrywa. Dzięki za przeczytanie tych Ciekawostek/Błędów w serialu Supernatural! źródło: http://www.filmweb.pl/serial/Nie+z+tego+%C5%9Bwiata-2005-225833/trivia
 13. Siema! Chciałbym Wam przedstawić film pod tytułem "Cube", polega on na tym, że grupka ludzi zostaje wrzucona do olbrzymiej kostki (sześciokąt) i musza się z niej wydostać w każdym nowym pomieszczeniu są pułapki lub też ich nie ma. Zresztą zobaczcie sami 1 część - http://www.cda.pl/video/53887671 2 część - http://www.cda.pl/video/8085197 3 część - http://www.cda.pl/video/5817798b Pozdrawiam!
 14. Mapy i modele całkiem niezłe, jestem za
 15. Witam! Wpadłem na pomysł, aby zrobić konkurs pod nazwą "karaoke" czy coś w tym stylu. Konkurs w miarę prosty osoby zapisane będą śpiewać piosenki i kilka osób, które zapiszą się na sędziów będą ich oceniać Nagrody: 1. Miejsce - VIP na forum na stałe 2. Miejsce - VIP na 2 miesiące na wybranym serwerze 3. Miejsce - VIP na 1 miesiąc na wybranym serwerze Co sądzicie?
×