Jump to content

przemojuve

Weteran
 • Content count

  2,494
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  56

Everything posted by przemojuve

 1. Temacik zapożyczam z mojego zaprzyjaźnionego forum i ma on na celu troszkę rozruszanie Nas:) Jak to Polacy uwielbiamy, nienawidzimy piłkę nożną, można ją lubić, bądź nie, ale należy zauważyć, iż ma ona duże znaczenie w naszych czasach. Ileż to osób gromadzi się na stadionach, strefach kibica, czy też po prostu przed odbiornikami multimediów, by śledzić te, jakże ciekawe rozgrywki. Pamiętacie przecież typera euro, czy LM, cieszyły się sporą popularnością. Dziś przygotowałem dla Was coś z goła innego. Czasy uwielbienia i hejku na drużyny świetnie łączą się z ta zabawą. na czym polega? 1. Każdy zespół ma na starcie 30 pkt. 2. "Zabijamy" lub "ratujemy" daną drużynę. Jak to robimy? Przy ratowanym klubie piszemy SAVE i dodajemy 2 PKT!!, identycznie, jeśli zabijemy piszemy KILL i odejmujemy 2PKT. Gdy zespół uzyska 60 pkt idzie do galerii sław, a osoba która zdobędzie 60 pkt ma prawo wyboru kolejnej drużyny do bitwy. Identycznie, jeśli zabijamy drużyna idzie do galerii wstydu i osoba, która nabije pkt 0 dla zespołu wybiera kolejny, na który będziemy głosować. Pozwólcie, że jako pierwszy wybiorę zespoły i głosując pokażę Wam w praktyce o co chodzi. Kluby, które będą uczestniczyć w bitwie to: Juventus Turyn 30 Manchester Unied 30 Valencia FC 30 Bayern Monachium 30 PSG 30 PSV Einthoven 30 Legia Warszawa 30 Wisła Kraków 30 I robimy tak, jednym zabieramy, drugim dajemy:) Juventus Turyn 32 SAVE Manchester Unied 30 Valencia FC 30 Bayern Monachium 28 KILL PSG 30 PSV Einthoven 30 Legia Warszawa 30 Wisła Kraków 30 Każdy kopiuje sobie to i wybiera, w razie pytań PW, wasz przemojuve :)
 2. Juventus Turyn 34 SAVE Manchester United 32 Valencia FC 30 Bayern Monachium 28 PSG 28 KILL PSV Einthoven 30 Legia Warszawa 30 Wisła Kraków 28
 3. Witam, chciałbym nawiązać do starego Ultra. Niegdyś mieliśmy w zacnym miejscu dwie tabelki pokazujące aktywność graczy, tzn. tabelkję z reputacją łączą oraz z łącznym czasem online. Nie ukrywam, że tym się wyróżnialiśmy, nie każde forum owe rzeczy posiada. Jest to fajna, ciekawa rzecz, dodam też że mnie to niezwykle mobilizowało, miło by było, gdyśmy to z powrotem dodali, pozdo Wasz przemojuve
 4. Elo

  jakieś imię by się przydało, no witaj
 5. stara wersja jest najlepsza
 6. jezeli chodzi o serwery to tylko onlydd2 @@@@ nie, nie noweeeee
 7. witamy gorąco:)
 8. Witaj Danielu:)
 9. proste, ze mocnmiejsza 1050
 10. hej Grzesiu
 11. Dziwnie się witać z kimś po takim czasie, hej:)
 12. hi
 13. U mnie w robocie szef to znalazł i śpiewaqmy:D
 14. Na pewno ciekawie wygląda, fajne odświeżenie:)
 15. witamy gorąco:)
 16. Witamy gorąco:)
 17. Szkoda VIpów w finale. Na tym mirku nie grali zupelnie swojej gry... Nuke super pod cieżą stroną tt, a mirek ich niegdyś flagowa mapa, zupełnie bez pomysłu.
 18. eloo:)
 19. Wczorajszego dnia grałem w globala nie było problemu. Poszedłem, do pracy, ponownie odpalam i nie chce się uruchomić. Kręci niby włącza się, w menedżerze urządzeń jest ale nagle znika i nic się nie dzieje. Nie pomogło: - przeinstalowanie - sprawdzenie spójności plików - uruchomienie jako administrator - wywalenie wszystkich komend startowych Trochę poczytałem w necie ludzie niby mieli problem podobny, ale nic nie pomogło. Cs jak nie chciał ruszyć, tak nie rusza. Mam win 7 32-bitowy Dobra pomogła stara sprawdzona zasada - przywracanie systemu. Na razie temacik zostawię otarty. Czym to mogło być spowodowane?
 20. Dziękuję za udział i czekamy na nagrody:)
 21. Znamy się nie od dziś. Wiele mixów, rozmów, ae bierz pod uwagę, że zostawiłęś na to 1, dwa to, że wróciłęś i od razu ranga:) Troszkę za szybko.
 22. przynajmniej teraz latwiej z awupki celować
×