Jump to content
incl@ud (MyystiC)

Urodziny użytkowników

Recommended Posts

Z tego co pamiętam to kiedyś była taka tradycja pisania tematów z życzeniami urodzinowymi, ale tylko wyżej administracji. Można by do tego wrócić :)

Co do użytkowników, specyzujmy. Dobrym pomysłem jest zrobienie tabelki ale z tymi użytkownikami którzy będą obchodzili urodziny w przeciągu kilku następnych dni :)

Ciekawy pomysł ale ja proponuje zrobić takie coś jak na fb tzn po prawej stronie będzie pokazane kto ma urodziny a życzenia składa się w profilu danego użytkownika lub bezpośrednio to dej tabelki ;) + za pomysł 

Ciekawy pomysł mozna by było zrobic taką małą przesten pod statystykami online,postami itd i by się pojawiało "Dzis urodziny obchodzą :"

Pozdrawiam.

No właśnie o tym pisałem:) Patrz jak się zgadzamy:)

Myślę, że umieszczenie urodzin w sidebarze to nie jest żadna skomplikowana sprawa, kwestia włączenia odpowiedniej modyfikacji. Bardziej tu chodzi o chęci i "widzi mi się" Administracji. Druga sprawa - tematy z życzeniami - było to fajne i na pewno bardzo miłe dla solenizanta. Nie ukrywam, że brakuje tego tutaj :-) Jestem za!

Co do tematów, to nie widzę sensu aby robić co dzień kilka tematów.

Albo zrobić jeden ogólny temat napisany przez Właścicieli, który będzie aktualizowany na bieżące jak i podbijany, gdzie ktoś z administracji będzie dodawał do listy osoby które będę obchodzić urodziny za kilka dni.

Również można włączyć modyfikacje/tabele, która by się znajdowało po prawej stronie, gdzie znajdowały by się nazwy osób które obchodzą dziś urodziny ;)

Pozdrawiam,

Tabelka z informacją, ze tego dnia obchodzi jakiś użytkownik może być, byleby nie była za duża. A temacik z zyczeniami urodzinowymi dla administracji forum zawsze można napisać, powiedzmy dla osób z rangą od moderator. Zawsze byłoby miło dla danej osoby, która obchodziłaby urodziny, ze ludzie z forum o nim pamiętają.

Jak najbardziej fajny pomysł. Bardzo mi sie to podoba. 

Z tymi postami proponował bym zrobić osobny dział nawet dla zwykłych graczy, ale tych aktywnych.

Jak najbardziej fajny pomysł. Bardzo mi sie to podoba. 

Z tymi postami proponował bym zrobić osobny dział nawet dla zwykłych graczy, ale tych aktywnych.

Fajnie by było żeby jakoś tych odróżniać aktywnych, obchodzić urodziny tych co mają 100+ repa lub 200+ postów

Fajnie by było żeby jakoś tych odróżniać aktywnych, obchodzić urodziny tych co mają 100+ repa lub 200+ postów

Właśnie o tym mówie.

Aktywnych widać. 

Guest
This topic is now closed to further replies.