Jump to content
Sign in to follow this  
Michu

Emotikony

Recommended Posts

Myśle że fajnie by było gdyby można by było zmienić wygląd naszych emotikonów na forum i również dodać parę nowych. Zauważyłem też na czacie jak do kogoś piszemy to nie ma tam listy wszystkich emotikonów które mamy więc można by było tam je dodać.

Emotikony by wyglądały naprzykład tak jak pokazane na obrazku i również dodałoby sie pare nowych a tutaj jest większa lista emotikonów: https://www.emojibase.com/resources/img/emojis/xsheet_32.png.pagespeed.ic.KfqUXQ1CU1.png

Emoticons.png

Według mnie są to bardziej emotki których używa się na telefonie. Dla mnie można by je było dodać do wersji mobilnej naszego forum ;)

No własnie o to mi chodziło żeby te emotikony wyglądały bardziej tak jak na telefonie bo te mi sie za bardzo nie podobają ale jeśli wolicie to można tylko dodać nowe emotikony bardziej w stylu dopasowanym do naszego forum.

Jak najbardziej na tak,zawsze jestem za tym ,żeby urozmaicać i przyciągać użytkowników na forum. 

Chociaż większość i tak używa 3-4 emotki :) 

Ja uwazam, ze sa zbedne, aktualnych jest wystarczajaco. Mozna dodac kilka nowych, ale vez sensu dodanie 40 nowych, ktorych i tak nie bedzie sie uzywac.

Patrząc obiektywnie, większość obecnych emotikon jest nieużywana, więc można te nieużywane po prostu zamienić :)

A jest ich całkiem sporo  :lol:

Z proponowanymi jest problem taki, że są zbyt duże.. a pomniejszanie ich trochę zajmie  :P

Ale jak trzeba będzie to się tym zajmę ;)

Poczekam jeszcze na więcej wypowiedzi.

Do jutrzejszego wieczora zajmę się wszystkimi emotikonami.

Powinno być już wszystko gotowe dzisiaj, ale nie jestem pewny czy się wyrobię z czasem.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Propozycja rozpatrzona POZYTYWNIE. Niebawem wdrożymy ją w życie.
Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Z Pozdrowieniami,
Administracja CS-Ultra.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this