Jump to content
Sign in to follow this  
Demcio

Ruletka

Recommended Posts

Mam propozycję dotyczącą zrobienia ruletki, bo skoro jest jackpot to ruletka też mogła by być. Nie ukrywam że ja bym chętnie na niej grał jak i pewnie wiele innych osób :D Jeżeli też jesteście za zrobieniem ruletki to napiszcie coś pod tym postem. Mam nadzieję że administracja pozytywnie przemyśli moją propozycję :)

Dobry pomysł jackpot jak jackpot ale ruletka to jest cos :D jesli sa pieniazki i checi to lets do this !

Tak samo ja Fedgy ruletka to w ogóle to coś innego, i pamiętam jak z takich 500+ robiło się kilkadziesiąt euro, no tylko trzeba mieć fundusze na skiny do wypłacenia :(

Można zrobić ale na początek taką skromną, bo na pewno nie wypłacisz nie wiadomo jakiej kosy ;)

Aktualnie kończymy nasz skrypt pod jackpota którego dopieszczamy od paru dobrych miesięcy, i macie trochę szczęścia bo tam będzie ruletka + jackpot zwykły + jackpot (tylko na 2 osoby, gdzie trzeba wpłacić równowartość drugiej osoby np. 2$ i jest rollowanie przy szansach 50/50)

Pozdrawiam, 

Aktualnie kończymy nasz skrypt pod jackpota którego dopieszczamy od paru dobrych miesięcy, i macie trochę szczęścia bo tam będzie ruletka + jackpot zwykły + jackpot (tylko na 2 osoby, gdzie trzeba wpłacić równowartość drugiej osoby np. 2$ i jest rollowanie przy szansach 50/50)

Pozdrawiam,

Kurde, dalem przez przypadek -repa, sorki... :/ W sumie fajny pomysl zeby byl jackpot i ruletka na jednej stronie i do tego ten drugi :D Będę gral napewno

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Problem został rozwiązany!

Pozdrawiamy,
Administracja CS-Ultra.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this