Jump to content
Enigmatyczny

[Propozycja] Turniej 5vs5 or 3vs3 CS 1.6!

Recommended Posts

Cześć i czołem!

Podobno - tak mi wczoraj napisano - znalazłoby się na sieci "kilku" graczy CS 1.6. Bardzo mnie to cieszy, ponieważ mam pewien pomysł.

Jak sama nazwa tematu mówi, chciałbym zorganizować turniej cs 1.6! Brałem udział w czymś takim na innych sieciach, niestety organizatorzy nie popisywali się umiejętnościami organizatorskimi - nigdy nie ukończono turnieju od A do Z...

W końcu przyszedł czas by ktoś ogarnięty się tym zajął, no cóż, wypadło na mnie. :D

Wszystko mam już przemyślane co i jak, więcej szczegółów zdradzę po wstępnym zaakceptowaniu propozycji.

// Na ten moment proszę napisać tylko tak lub nie, wszelkie pytania (jak już wspomniałem wcześniej) odpowiem po wstępnym zaakceptowaniu propozycji.

Mam nadzieję, że się uda.  B)

W sumie też jestem na tak :D Sam chciałem napisać taką propozycję tylko że w CS:GO żeby taki turniej zrobić. I w razie czego ja byłbym chętny zagrać w takim turnieju. 

Można coś zorganizować, chętni napewno będą jak wyżej napisał Blaqq i Eden nagrody i serwery to nie problem. Myślę, że wypali te pomysł ;)

Tak jak pisałem wcześniej u resta w poście mogę załatwić duże promowanie tego konkursu jeżeli będzie wystarczająco dużo osób powinno pójść gładko :D
Tylko załatw sobie dobrą ekipę do rozplanowywania meczy godzin itp jak chcesz mogę coś pomóc ale nic nie obiecuję :D

Jestem na tak. Może być ciekawie.

Problem w tym ze ja od 15 lipca do 18 sierpnia nie bede miał zbytnio czasu na granie.

Postaram sie być w danych terminach ale nie obiecuje.

Jestem na tak. Może być ciekawie.

Problem w tym ze ja od 15 lipca do 18 sierpnia nie bede miał zbytnio czasu na granie.

Postaram sie być w danych terminach ale nie obiecuje.

EZ, jak dobrze, to do sierpnia turniej dobiegnie końca. :D Mamy jeszcze sporo czasu na przygotowanie całego eventu.

Edited by Enigmatyczny

Z terminami pomoże mi (mam nadzieję :D ) znajomy, start turnieju planowałem na początek lipca, chciałbym żeby najpóźniej w drugim tygodniu wakacji rozegrał się pierwszy mecz. Jeśli jesteś w stanie rozreklamować całe to wydarzenie, będe naprawdę wdzięczny za twą pomoc.

Propozycja turnieju zatwierdzona. 

Zapraszam na TS3 / PW (forum) / STEAM.

W celu dopięcia wszystkiego na ostatni guzik. Bo nie lubię jak ktoś coś robi, a potem okazuje się że robi mnie w kulki...  :angry:

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Propozycja rozpatrzona POZYTYWNIE. Niebawem wdrożymy ją w życie.

Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Z Pozdrowieniami,

Administracja CS-Ultra.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.