Jump to content
Sign in to follow this  
Pomidor

popozycja

Recommended Posts

mam propozycje aby dodac top 10 nolife co wy na to ??

zeby zrobic top10 czasu online na forum tak jak jest np posterów itp tylko zeby jeszcze bylo top10 czasu online kto najwięcej przesiedzial na forum

Edited by Pomidor

Na forum owa propozycja już istnieje od początku sieci.Teraz po kilku zmianach na sieci, jest wyłączona.

Wystarczy że ktoś z wyższych doda/włączy maskę i będzie działać.

Przy okazji, nie wiem czy tylko ja tak mam, ale nie widzę swojego Czasu Online i innych, przypuszczam że też trzeba maskę dodać, prosił bym wyższych o zrobienie tego ;)

Pozdrawiam,

Na forum owa propozycja już istnieje od początku sieci.Teraz po kilku zmianach na sieci, jest wyłączona.

Wystarczy że ktoś z wyższych doda/włączy maskę i będzie działać.

Przy okazji, nie wiem czy tylko ja tak mam, ale nie widzę swojego Czasu Online i innych, przypuszczam że też trzeba maskę dodać, prosił bym wyższych o zrobienie tego ;)

Pozdrawiam,

Też nie widzę swojego czasu online, ale trochę głupio bo jak ktoś dołączył do sieci np. 1-2 miesiące temu nie ma szans na pobicie czasu online np. Przemojuve.

Chyba nikt nie widzi swojego ani innych czasu online..

W dodatku nie wiem jak reszta ale pod awatarem zamiast "postów" widzę "PostA3w".

Co do tematu, mnie się wydaje to w ogóle nie potrzebne... przez to ludzie potrafią włączyć sobie ar żeby tylko nabić te godziny, które nie mają kompletnego znaczenia po to, żeby znaleźć się w tej topce (?) (:

Chyba nikt nie widzi swojego ani innych czasu online..

W dodatku nie wiem jak reszta ale pod awatarem zamiast "postów" widzę "PostA3w".

Co do tematu, mnie się wydaje to w ogóle nie potrzebne... przez to ludzie potrafią włączyć sobie ar żeby tylko nabić te godziny, które nie mają kompletnego znaczenia po to, żeby znaleźć się w tej topce (?) (:

Wystarczy że Kashi, albo ktoś z wyższych zrobi kilka poprawek i będzie dobrze.

auto refresh'y są dozwolone, a skoro gracze chcą rywalizować o miejsce w top online, niech rywalizują ;)

ja tez nie widze swojego czasu trzeba lasnie  to zrobic :D

ja tez nie widze swojego czasu trzeba lasnie  to zrobic :D ja tez widze posta3w:8 mam tak cos jest nie tak

No to widocznie każdej randze trzeba nałożyć taką maskę.

Podeśle temat do wyższych żeby było szybko i sprawnie.

Pozdrawiam,

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Powód: Problem został rozwiązany!

Pozdrawiamy,
Administracja CS-Ultra.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this