Jump to content
Sign in to follow this  
Ramzi

Myszka do 100-150zł

Recommended Posts

Siemanko, jaką myszkę do 150 zł polecacie typowo pod gry fps. Zależy mi na dobrym sensorze np. avago i dość wysokim DPI skalą 250-3000/4000 DPI. Najlepiej jakby nie była profilowana.

SS Kinzu v2, v3 i Rival 100 (v3 jak dobrze znajdziesz za tą cenę). Pixarty w kinzu też świetne sensory razem z Avago.

W takiej cenie to nie mam pojęcia jakie jeszcze są warte uwagi, sprawdz te myszki od MSI, ale one chyba są laserowe.

Osobiście polecałbym trochę dozbierać i zainteresować się sprzętem od Zowie, bo jak chcesz nieprofilowane to od tej firmy są najlepsze modele :D

Edited by XeNNeS

SS Kinzu v2, v3 i Rival 100 (v3 jak dobrze znajdziesz za tą cenę). Pixarty w kinzu też świetne sensory razem z Avago.

W takiej cenie to nie mam pojęcia jakie jeszcze są warte uwagi, sprawdz te myszki od MSI, ale one chyba są laserowe.

Osobiście polecałbym trochę dozbierać i zainteresować się sprzętem od Zowie, bo jak chcesz nieprofilowane to od tej firmy są najlepsze modele :D

powiem tak sprzęt zowie nie interesuje mnie praktycznie w ogóle, bo miałem jedną i zjechała się po 4 miesiącach, ale podobno to był wadliwy egzemplarz, wziąłem hajs z gwarancji i kupiłem a4tech bloody tl8 która służyła mi prawie dwa lata ale ostatnio zaczęła się rozłączać i podłączać.

Moim zdaniem dobry wybór i będzie Ci służyć bardzo długo :D

miejmy nadzieję ;P 

---------------------------------------

Temat do zamknięcia

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Pozdrawiamy,
Administracja CS-Ultra.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this