Jump to content
m0tieju5

Rozwój cs-ultra.pl

Recommended Posts

Witam wszystkich bardzo serdecznie,
mam pomysł co do cs-ultra.pl, aby stworzyć twicha naszego kanału, który by zajmował się od polecania sprzętu, pokazywania niesamowitych akcji w różnych grach, Ja się osobiście znam na CS'ie, więc można zrobić poradnik dotyczący różnych taktyk. Może na początku można zrobić tylko filmiki na youtube ale warto rozwijać to, bo jak widać na przykładzie innych da się to zrobić.

Pozdrawiam

Wszystko fajnie gitara gra, ale trzeba najpierw znaleźć konkretną osobę która się tym zajmie i będzie chciała to robić. Żeby nie było sytuacji że zrobi jeden filmik, i to tyle. 

Bo to wtedy mija się z celem. 

to napewno nie jedna osoba, zaczyna się już rok szkolny później akademicki, niektórzy cały czas pracują jak ja, grupa 5 lub 6 osób i już, powiem tak czy nie robi się wpisów na fb? Można od tego zacząć jakieś nawet fajne akcje z meczów, jest to do ogarnięcia nawet nie wielkim kosztem. Później żeby złapać skale trzeba by było się dogadać z odpowiednimi firmami. Ja napewno mogę zająć się pozyskaniem firm, bo już mam mnóstwo kontaktów łącznie z pracownikami intela

Edited by m0tieju5

Pomysł nie głupi jeżeli masz kontakty i kilka chętnych osób i będą one w to zaangażowane to czemu by nie, co do grafik na Twitch'a i YT mogę się przydać i pomóc ale to musi mieć przyszłość a nie tydzień dwa będzie git a potem zaczną osoby się wykruszać, napisz mi na PW co i jak najlepiej wszystkie szczegóły pogadam z innymi o tym i zobaczymy co dalej ^^

Inicjatywa jest dobra, trzeba znaleźć odpowiednie osoby do takiej pracy. To może wydawać się proste ale na samą obróbkę filmów na YT potrzeba godzin mozolnej pracy. Mógł bym pomóc ale nie sam, to zabawa dla gruby osób.

Brak zainteresowania.

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Pozdrawiamy,
Administracja CS-Ultra.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.