Jump to content
-.MR.X'NeØ.-

[INFO.] PERMANENTNE WYCOFANIE KONKURSÓW NA TS3

Recommended Posts

Z tego co zauważyłem na konkursie było 4 na 11 osób które się zapisały , z tego powodu podjąłem decyzję o PERMANENTNYM zaprzestaniu organizacji takowych konkursów na naszym TS3.

Dlaczego ? 

- Większość osób która była zapisana nie pojawiła się na konkursie

- Na TS3 przesiadują ludzie którzy tylko grają w różnego rodzaju gry,nie ingerują się w życie serwera są bo są i tyle pomimo tego że liczba użytkowników dochodzi do 70 to i tak na konkursach jest bardzo mała aktywność i biorą w niej udział Ci sami ludzie którzy są stałymi bywalcami na naszym TS3 oraz sieci.

- Ludzie narzekają że nie organizujemy konkursów a kiedy już zrobimy to nikogo nie ma tak jak pisałem wcześniej.

Tak że dziękuję ludziom którzy włożyli duży wkład oraz chęci w powstanie ostatnich konkursów.

Proponuję w zapisach dorzucać ludziom po ostrzeżeniu na forum, którzy się zapisali, a nie przyszli i przed konkursem nie zrezygnowali, to zaraz frekwencja się poprawi 8)

Do tego mocna reklama na TS + np. własna ikonka na TSie lub ikonka zwycięzcy i jakiś PSC za 2 dyszki, to zbiorą się tłumy xd

W sumie gdyby nie to, że akurat ten weekend odpadał, to na konkursie bym się pojawiła, ale dla Vip'a jednak zajęć nie opuszczę.

Permanentny zakaz jest trochę nieracjonalny, bo oprócz 1 z 10 można wprowadzić jakiś quiz, jaką to melodię czy karaoke, nawet wrzucić osoby siedzące na TSie na ten kanał i pewnie samo się rozkręci. Wystarczy trochę inicjatywy 8)

Moim zdanie to nie ma sensu. Chodziliśmy nawet po kanałach i pytaliśmy ludzi czy chcą. 

Nikt nawet nie miał ochoty wejść i zobaczyć jak to się odbywa.

Po za tym nawet była robiona ankieta. Pytałem którego dnia w i większość określiła się na niedziele.

Tego dnia 2-3 godziny wcześniej pisałem do uczestników i pytałem czy pamiętają o konkursie to każdy stwierdził że ma inne zajęcia.

Jedyna @ napisała że nie będzie.

Vergo ma niestety rację, sam nigdy nie byłem zwolennikiem chodzenia po kanałach, można komuś po prostu przeszkadzać, a po co narażać się na rzucanie mięsem. Plus jakby nie było to strefa prywatna, więc takie chodzenie jest naturalnie nie na miejscu :D 

Głównie jednak można doczepić się do słabego promowania takich eventów, wbrew wszystkiemu jeden czy dwa tematy nie wystarczą, często ogłaszając konkurs dajmy na to miesiąc przed jego startem, po jakimś czasie zapisani zapominają, że coś ma się odbywać. 

No i chyba najlepszy powód w jakiś sposób przedstawiła Słodka, nie ma porządnych nagród, nie ma chętnych :P

Bez sensu z tym zakazem trochę zabawy powinno być w końcu o to chodzi w grach . Administratorzy powinni komunikować się z "zwykłymi" osobami a nie tylko z administracją jak jest zazwyczaj .Skoro zapisało się 11 osób a było ich 4 to co ? W 4 też mozna coś zrobić , a dla tych co nie było tak jak wyżej zostało powiedziane ostrzenie na forum czy cos w tym stylu , nie po to inni organizują swój czas na to żeby później za przeproszeniem robiono ich w "chuja" . Trochę szacunku . Jestem przeciw temu co napisał NEO .

Z fartem !

Bez sensu z tym zakazem trochę zabawy powinno być w końcu o to chodzi w grach . Administratorzy powinni komunikować się z "zwykłymi" osobami a nie tylko z administracją jak jest zazwyczaj .Skoro zapisało się 11 osób a było ich 4 to co ? W 4 też mozna coś zrobić , a dla tych co nie było tak jak wyżej zostało powiedziane ostrzenie na forum czy cos w tym stylu , nie po to inni organizują swój czas na to żeby później za przeproszeniem robiono ich w "chuja" . Trochę szacunku . Jestem przeciw temu co napisał NEO .

Z fartem !

Nie chodzi o to, że w 4 nie można nic zrobić tylko, że z 11 zadeklarowanych przyszły 3, DMX doszedł bo ktoś go zaprosił, po co my jako administracja mamy tracić czas na coś co i tak ludzie oleją?  Ostrzeżenie na forum za to, że ktoś się nie pojawił na konkursie no bez jaj. Właśnie trochę szacunku więc postanowiliśmy odpuścić samemu organizacje konkursu, jeżeli ktoś by chciał konkurs jakiś zrobić to problemu, ze zrobieniem strefy by nie było.  A co do komunikowania się z resztą użytkowników ts'a nie jest tak aż tak źle, jak ktoś napisze poke/ pw na tsie to raczej nikt nie odmówi rozmowy. A i wiadomo, że administracja nie będzie latała po kanałach prywatnych bo może komuś przeszkadzać w grze.  

Ja bym nie skreślał od razu wszystkich konkursów. A co jeżeli sieć się rozwinie, będzie więcej użytkowników i większe szanse na wypalenie takiego eventu? Myślę że ta kwestia jest jeszcze do obgadania :)

Ja bym dał jeszcze jedną szansę ;) Ja się zgłosilem na ten konkurs lecz nie mogłem na niego przybyć z powodów prywatnych ;) Niestety rodzina lub dom/Nauka jest ważniejsza od komputera i dał ostatnia szansę ;)

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.

Pozdrawiamy,
Administracja CS-Ultra.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.