Jump to content
-.MR.X'NeØ.-

The Division i nowe Call of Duty w ten weekend za darmo!!!

Recommended Posts

Do świąt został tydzień, a znani wydawcy już teraz nas rozpieszczają. Od czwartku do niedzieli możecie zagrać w dwa fantastyczne tytuły!

 

The Division to wydane w marcu 2016 MMO, w ktorym jako agent tytułowej komórki rządowej macie za zadanie wprowadzić porządek do ogarniętego kwarantanną Nowego Jorku. Miasto jest ogromne, strzelania i sprzętu do zbierania jest na pęczki, a więc weekend spędzoną z tą grą na pewno nie będzie czasem straconym. Co ważne, udostępniona jest cała zawartość. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zgrupować się z kolegami i zdobyć maksymalny poziom doświadczenia. Aczkolwiek będzie to bardzo, bardzo trudne.

 

Gra dostępna jest do pobrania w serwisie Steam. Prawdopodobnie posiadacie ją już w swojej bibliotece. Jeżeli nie, to wejdźcie w zakładkę gry w sklepie Steam i kliknijcie „Zagraj”.

 

W przypadku Call of Duty: Infinite Warfare nie jest już tak różowo. Dostępne są jedynie dwie misje z trybu Single Player, maksymalnie trzecici poziom doświadczenia w trybie Co-op oraz piętnasty poziom doświadczenia w trybie multiplayer. Nowe Call of Duty jest dostępne wyłącznie na konsolach Playstation 4 i Xbox One. Aby zagrać, wejdźcie w Playstation Store lub Xbox Live i wybierzcie darmową wersje próbną.

 

To co? Widzimy się na serwerach?


Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×