Jump to content
-.MR.X'NeØ.-

PROJEKT ! ! !

Recommended Posts

Pracuję nad projektem całkiem innej oprawy graficznej do naszego forum,inne banerki już prawdopodobnie zostaną one wtedy na stałe,nowe belki również zostały by na stałe,kolorystyka została by niebieska lecz z innymi odcieniami itp,pojawi się sporo nowej grafiki.Gotową prezentację z wszystkimi grafikami wrzucę w dział grafiki aby ludzie mogli się wypowiedzieć co i jak, posłucham ludzi co by można było poprawić w tej grafice i ją ewentualnie zmienić gdyby coś było źle zrobione.
Mam nadzieję ze ten projekt się przyjmie że grafika ta została by na dłuższy czas na naszej sieci.

Widzę że sieć pomału odżywa serwery zaczynają bardziej się kręcić,przybywają nowe serwery a jak wiadomo nowi ludzi sprawdzą forum i jak im się spodoba same forum to na pewno zostaną z nami na dłużej.

Myślę że to będzie kolejny krok do tego aby sieć odświeżyć dodać coś nowego,nie ma co stać w miejscu bo ludziom po części znudziło się to forum, więc postanowię je odżywić.
Może to potrwać jedną noc jak projekt będzie gotowy może również potrwać kilka dni.

Potrzebna mi jest wasza opinia,co byście chcieli zobaczyć,co by pasowało dodać,co by pomogło zawiesić na czymś wzrok, więc chętnie zobaczę i poczytam wasze propozycje pod tym postem.

Fajna inicjatywa ;)

- Ładnie by wyglądały banery pod serwery 2x częściowe że małe logo składające się z "CSU" i "nazwa serwera" oczywiście aby się nie łączyły, jakaś mała przerwa aby była

- nwm czy też nad tym myślałeś ale tło też by można było zmienić, wydaję mi się że pasowało by nie obrazek z gry w hd, lecz spadające piksele o różnych kształtach w hd, mogło to być ciekawe lub jeśli by się to nie spodobało to zostawić te tło + dodać te piksele tylko po bokach.

- Mam małą propozycje odnośnie tych belek moze już by zastąpić ozdoby świąteczne płatkami śniegu a na wiosne jakies kwiaty czy coś takiego na wielkanoc jajka itp :D

- Co do bannerów to moze lepiej zostawic tradycyjne nie wymyśliać zadnych gifów tylko moze np : Nazwa serwera + Cs-ultra :)

Na chwile obecną to tyle edytuje jak bede miał wiecej pomysłów :D