Jump to content
Sign in to follow this  
̷V̷i̷x̷e̷l̷ ‰

[Propozycja] Zmiana moda

Mod serwera  

8 members have voted

1. 1. Jaki mod serwera powinien być na miejscu #5 ?

• Zostaje BHOP + Timer
    • Zmieniamy na Minigames
    • Inny

Recommended Posts

Cześć. Chciałbym tu przeprowadzić ankietę i zwrócić się z inicjatywą do Administracji o zmianę "moda"

na serwerze BHOP + Timer. A mianowicie chodzi mi o to aby usunąć BHOP'a a zastąpić nim "mini games".
Naprawdę świetna zabawa, co może przyciągnąć wielu graczy, sam zarwałem nockę, gdyż znalazłem taki fajny serwer.
Więc do dzieła, niech moc będzie z wami :D

Właśnie u nas to średnio tak widać... :/

Z tego co słyszałem to ten serwer miałbyć już dawno skończony ale możliwe że to tylko plotki. xd A co do minigames to fajny pomysł, tylko martwi mnie to kto by się wziął za postawienie takiego serwera i czy byliby gracze na takiego oto moda. ;)

Z tego co słyszałem to ten serwer miałbyć już dawno skończony ale możliwe że to tylko plotki. xd A co do minigames to fajny pomysł, tylko martwi mnie to kto by się wziął za postawienie takiego serwera i czy byliby gracze na takiego oto moda. ;)

Gracze na pewno a owy serwer nie jest trudniejszy niż zwykły dr do postawienia, bo to są gotowe mapy pod serwer ;)

Więc taki ja nawet bym umiał :P

Chętnie mogę zrobić owy serwer, tylko nie na tą chwilę.Wczoraj na zebraniu zrobiłem listę serwerów które trzeba zrobi ew poprawić, i uwierzcie że jest ich na prawdę sporo.

Serwer pod minigames mogę podstawić, tylko żeby znalazła się osoba do zrobienia go czy też pomocy mi ;)

Chętnie mogę zrobić owy serwer, tylko nie na tą chwilę.Wczoraj na zebraniu zrobiłem listę serwerów które trzeba zrobi ew poprawić, i uwierzcie że jest ich na prawdę sporo.

Serwer pod minigames mogę podstawić, tylko żeby znalazła się osoba do zrobienia go czy też pomocy mi ;)

Nie ma problemu zawsze chętny ;)

Sign in to follow this