Jump to content
edeeN

Rezygnacja z maszyny - Serwery [ANKIETA]

SIEĆ  

15 members have voted

1. 1. Kontynuować sieć?

• Tak (podaj powód w tym temacie)
      15
    • Nie, ponieważ niema już to sensu
      0

Recommended Posts

7_logo.png

Witajcie, niestety z przykrością stwierdzam iż rezygnujemy z maszyny na której dotychczas stały serwery przez ponad 1,5 roku.

Niestety, od paru miesięcy musiałem miesięcznie do niej dokładać 300-400zł dlatego marnie, a już naprawdę szkoda mi pieniędzy. 

Nie ukrywając, i nie oszukując nikogo rozważamy dwie opcje (przeniesienie się na hosting albo zamknięcie sieci) 

Pozostawiam dla was ankietę, która jest przeznaczona dla osób które chciałyby aby sieć była dalej kontynuowana, mimo mniejszej liczby serwerów (DR Z KLASAMI, DR, AWP, AWP NOSCOPE) - Oczywiście serwery poprawione bez błędów więc tak od strzała nie zostaną postawione.

Po ówczesnym wybraniu opcji [Tak/Nie] prosiłbym o komentarz dlaczego taki wybór padł w ankiecie. Każdy inny głos będzie niebrany pod uwagę. 

W przypadku gdybyśmy po prostu odpuścili sobie sieć, forum tak czy siak będzie stało do 07.01.2019 bo do tego czasu jest opłacone, aczkolwiek na pewno po tym czasie opłacę to dalej, bo szkoda by było żeby jakaś firma to przejęła.

Ankieta będzie aktywna do dnia 02.04 - 23:00

Maszyna zostanie oficjalnie wyłączona na przełomie 27.03 - 28.03 b.r 

Pozdrawiamy,

Administracja CS-Ultra.pl

Według mnie można kontynuować sieć ponieważ:

-Sieć jest bardzo rozpoznawalna i można to jakość wykorzystać.

-Gracze lubią nasze serwery dlatego zmiana hostingu to dobry pomysł.

-A trochę szkoda żeby taka potężna sieć została zniszczona z powodu maszyny i żeby ktoś inny tą sieć przejęło.

-A nadchodzą wakacje a więc przybędzie dużo graczy tak jak rok temu.

MÓJ GŁOS NA TAK.

Daleko doszedłeś z tą siecią jak i wiele osiągnąłeś (Pierwszy w Polsce DR+Klasy), tak że szkoda jej zamykać.

Jak to na każdej sieci bywało, są wzloty i upadki, ultra przez jakiś czas było pod odstrzałem, trochę edeen z winy twojej alkoholiku XDDD

Jak będziesz się przykładał do sieci, miał chęci i motywacje, jak jakiś czas temu, to śmiało mogę wrócić do pomagania przy serwerach, jak i dojść z dwoma moimi rozkręconymi (Arenka1vs1 20/23 dziennie, FFA 19/20).Tak że, eden już wszystko od ciebie zależy, czy tobie nadal chcę się to wszystko prowadzić, bo jak nie, to będzie jak kilka miesięcy temu :)

Na obecnych serwerach są gracze i to całkiem spora ilość. Szkoda tej sieci. Decyzja i tak należy do Ciebie.

Czy bedziesz chciał coś robić przy niej czy zostawisz na pastwe losu.

Jak już pisałem moge pomagać przy serwerach.

Moim zdaniem sieć powinna być dalej kontynuowana ponieważ fakt jest rozpoznawana ale jeśli masz dokładać do maszyny to juz lepiej przejsc na hosting.

Zostawić serwery te co się kręcą i je zmodernizować.

Może zrezygnować z jednego Dr tego bez klas i przerobić np na dd2 pamiętam gdy przychodziłem na sieć jeden dust był pełny drugiego dust'a nie pamiętam oraz moze jakiś serwer 1.6 ?

A w kwestii nowych serwerów nie ma co od razu kupować po 20 slotów stopniowo zacząc od nw np:11 i jak bedzie wiecej ludzi dokupować powoli coraz więcej.

Pomogł bym przy serwerach lecz nie znam sie na tym nic a nic.

Ja osobiście jestem na tak.

Serwerownia cieszy się wielką popularnością.Szkoda by było ją zamykać.

Gdy nieraz serwery nie działały i zostały naprawione od razu masa osób dołączała na serwery.

Niby adminów jest mało ale i tak jakoś te serwery się trzymią.

Powiedz mi teraz edeen czy ty na prawdę myślałeś że ktoś napiszę Ci tutaj że to nie ma sensu? :D

Po tylu spędzonych miesiącach/latach chcesz się po prostu poddać?

Jeżeli Ci się nie chce - ok. Rozumiem sprzedaj tą sieć w pizdu i zajmij się swoimi sprawami. Jednak ja uważam że Ultra to wyrobiona już w PL marka.

I tak decyzja należy ostatecznie do ciebie a my możemy jedynie "podtrzymać Cię na duchu". Na pewno wybierzesz odpowiednie rozwiązanie - w to nie wątpię bo głowę masz na karku (i nie chodzi tu tylko o % :D)

Ultra to miejsce gdzie się "wychowałem" więc szkoda byłoby coś takiego stracić :)

Tyle mojego pierdolenia. Pozdro! :P

Jestem za prowadzeniem sieci dalej mamy dobrze wyrobioną markę wiele osób nas zna, byliśmy bardzo rozwinięci patrząc na rozwój serwerów w ich najlepszym momencie.Ale wszystko zależy od ciebie czy tobie będzie się chciało to prowadzić dalej.