Jump to content
blaaq

Informacja dot. sieci CS-Ultra.pl - Plany, zmiany, nowości, etc.

Serwer  

11 members have voted

1. 1. Jaki chcesz następny serwer na sieci?

• Only AWP
    • Only Knife
      0
    • Surf+Klasy
      0
    • Deathrun+Klasy
    • Deathrun+Timer
    • DD2/Only Mirage lub jakiś 3MAPS
    • Inny serwer napisz w temacie
    • COD MOD

Recommended Posts

Witam, jak wszyscy wiecie sieć przez kilka miesięcy była nie żywa, było kilka prób żeby ją reaktywować, ale skończyło się na tematach, aż do dziś.. ;)

Sieć na 10000% będzie reaktywowana i nie skończy się na tematach jak wyżej mówiłem.Chcemy być jedną z lepszych sieci i dążymy do tego żeby każdy gracz/użytkownik naszej sieci znalazł u nas odpowiedni serwer do gry.Jak wiecie posiadamy dopiero 2 serwery, Arena 1vs1 oraz Retake, ten temat powstaje po części żeby gracze naszych serwerów mogli by zdecydować jaki widzą kolejny serwer na sieci,więc zapraszam do głosowania w ankiecie.Odnośnie serwerów to by było tyle, przejdźmy do forum, planujemy wraz z @edeeN przenieść forum na nowszą wersję jak i odświeżyć trochę wygląd forum, nowy styl, nowe szaty graficzne itd..

Myślę że na start mamy jako takie dobre plany :0wink: 

W razie jakichkolwiek pytań, pisać pod tematem.

Osobiście jestem za "innym serwerem" . Awp, deathruny, 3mpas, ffa, cody i inne takie są praktycznie wszędzie. A co jeśli by pomyśleć nad czymś nowym, ale jednocześnie starym. Mam tu na myśli "gun game" Tryb wyścigu zbrojeń przeniesiony na serwer społeczności, żeby wspolne ze znajomymi napierdalać w tym przemiłym trybie gry. Pomyślcie nad tym :)

Co do szaty graficznej macie to zapewnione :P Już nowe logo w stanie surowym jest zrobione, jeszcze tylko TŁO, BANNERKI, BELKI oraz reszta pierdół które przykują uwagę użytkowników.
Oby moje prace nie poszły na marne że to podziała miesiąc i znów padnie :/
Zmiana Stylu jest też juz realizowana, grafiki są robione specjalnie pod nowy styl więc to co bedziecie widziec na forum będzie moim małym dzieckiem które aktualnie z dnia na dzień rośnie :3
Powodzenia chłopaki ze stawianiem serwerów 
Ja się zajmę w 100% stroną wizualną sieci ^_^ , Teraz blaaq wiesz dlaczego nie chciało mi sie robić bannerków xd