Jump to content
Sign in to follow this  
Meow

Kilka uwag i propozycji

Recommended Posts

Nie byłabym sobą, gdybym na samym początku nie zaczęła się czepiać  kappa Do rzeczy.

1. Wymagania na Redaktora FP:

-ilość wymaganych postów mogłaby być nieco mniejsza - w końcu Sieć jakby nie patrzeć startuje od nowa, a nawet niektóre osoby w Wyższej mają mniej wypowiedzi, 75 do 100 powinno być okej; praca grupowa też trochę nie pasuje - postów jednak nie wrzuca się grupowo, ewentualnie przy większej liczbie osób w Redakcji FP można dokonać delikatnego podziału (np. konkursy, ogłoszenia, zmiany itp. - w końcu każdy czuje się lepiej w czymś innym),

-czas online i staż na Forum - może lepiej zostawić jedno?

-no i kwestia reklam w podaniu - niewiele one dają, ale rozumiem, że ma tu chodzić o sprawdzenie motywacji; 25 to jednak trochę za dużo, może czas na zmniejszenie do np. 10?

2. Wymagania na Redaktora:

-tutaj dołożyłabym minimalną ilość postów w przedziale od 30 do 50, Użytkownik powinien jednak wcześniej wykazać się znajomością języka w praktyce, bo sama deklaracja niekiedy nie wystarczy,

-dodać dyspozycyjność, kreatywność i minimalny staż na Forum (np. miesiąc) do wymagań,

W dziale Redakcji na Forum rozdzielić "Wywiady & Artykuły" i zostawić same wywiady, przesuwając drugą część jako "Artykuły i inne treści" bądź ciekawostki - nieco bardziej do siebie pasuje.

W dziale CS:GO do zakładki E-sport dodać zakładkę "Turnieje".

Przy okazji dla obu tych stref można byłoby przygotować Regulaminy - dla osób w przyszłości opiekujących się tymi działami byłoby to spore ułatwienie. Mogę w tej kwestii pomóc i podrzucić parę pomysłów, bo wcześniej taki Regulamin już pisałam :)

Na razie tak na szybko nie znalazłam nic więcej, jak sobie przypomnę to dopiszę :cloud:

Dziękujemy za propozycję Słodka :wub: , zmieniłem trochę wymagania na Redaktora, jak i Redaktora FB. Zostawię temat otwarty jak by coś jeszcze ci wpadło do głowy.

*Zbędne komentarze będą karane warnem!

Temat dość kontrowersyjny, ze względów takich że "Sieć" aktualnie jest odbudowywana, fakt zgodzę się z punktem 1 (Tylko tutaj moim zdaniem brakuje zaufania do osób, bo jeśli mam dać komuś kogo nawet nie znam, no to sorry)

Jeśli chodzi o punkt 2 który również nie jest zły, i tematu nie uważam za napisanie na tzw. odpierdo*. 

Nie oszukujmy się sieć dopiero startuje, baa nawet można powiedzieć że nie wystartowało bo osobiście przykładałem swoją dłoń aby nikt się nie dowiedział że sieć planuje odbudowe, powód tego jest prosty chcemy stworzyć sieć z ludzi którzy odwiedzają to forum, których znamy, do których również mamy zaufanie. Tak aby nie powstało coś takiego że przychodzi osoba, zna się, ma dość wysokie pojęcie dostaje [email protected], a jego opcje są ukrojone do aktualnej rangi Moderatora, czy tak jak to było kiedyś GM. 

Dlatego moim zdaniem i przypuszczam że osób którzy chcą żeby ta sieć ruszyła z wielkim buum aktualnie zależy na tym aby znaleźć dobrą administracje, bez zbędnego lewactwa, judaszowania za srebniki.

Moim zamiarem jest stworzyć na początek porządne, ładne forum, bez bugów, potem serwery które będą cieszyć graczy, i przede wszystkim będą chętnie odwiedzane.  Okej, potem możemy wrócić do twoich propozycji. Bo nie uważam ich za zbędnych (czyt. głupich) ale to już dopiero wtedy kiedy naprawdę będzie forum tętniło życiem. Aktualnie nie widzę takie sensu. 

Jeśli Słodka to ty, miło że wpadłaś :wub:

Pozdrawiam, 

edeeN po 8 piwach :0wink:

Według mnie te zmiany można by powoli wprowadzać. Dlaczego? Dlatego, że chcąc nie chcąc ludzi na forum jest coraz więcej.  Logiczne, że jeśli każdy błąd jest wyłapywany i od razu naprawiany, poprawiany, usuwany to wtedy to wszystko zaczyna wyglądać. Przykładowy Kowalski wchodząc na stronę forum, czytając wymagania lub inne różne tematy np.  redakcyjne chciałby w nich widzieć sensowność i porządek. Co go ma tutaj zatrzymać na dłużej? Bajzel? No nie bardzo. 

Co do zaufanych ludzi w administracji. 

Przykładowy Kowalski ma ochotę na rangę, no nie ukrywajmy, wiele osób po prostu chce kimś być na forum. Wchodzi w wymagania AKTUALNE (zrobione logicznie, poprawione i gotowe do spełniania). Spełnia je. Stara się, składa podanie i... i co? No to, że jesli nie jest zaufany w 100% to może administracja mu przekazać, żeby jeszcze chwile odczekał, w celu większego zaufania (jeśli się pośpieszył i wymagania spełnił w zatrważającym tempie).  Odrzucenie podania nie koniecznie może go zniechęcić, jest duża szansa, że zachęci Kowalskiego, żeby pracował jeszcze bardziej nad waszym zaufaniem. Tym bardziej nie opuści forum jeśli poznał tutaj przez swój czas spełniania wymagań w porządku ludzi.  Szkoda mu pewnie będzie też porzucać tyle starań ile włożył w spełnienie wymagań. 

Porządek musi być, a jeśli ma tu coś sensownego powstać to bierzmy się do pracy od razu!

Logiczne? No logiczne :)

Edited by Leito

W dniu 3 kwietnia 2018 o 03:58, edeeN napisał:

Temat dość kontrowersyjny, ze względów takich że "Sieć" aktualnie jest odbudowywana, fakt zgodzę się z punktem 1 (Tylko tutaj moim zdaniem brakuje zaufania do osób, bo jeśli mam dać komuś kogo nawet nie znam, no to sorry)

Jeśli chodzi o punkt 2 który również nie jest zły, i tematu nie uważam za napisanie na tzw. odpierdo*. 

Nie oszukujmy się sieć dopiero startuje, baa nawet można powiedzieć że nie wystartowało bo osobiście przykładałem swoją dłoń aby nikt się nie dowiedział że sieć planuje odbudowe, powód tego jest prosty chcemy stworzyć sieć z ludzi którzy odwiedzają to forum, których znamy, do których również mamy zaufanie. Tak aby nie powstało coś takiego że przychodzi osoba, zna się, ma dość wysokie pojęcie dostaje [email protected], a jego opcje są ukrojone do aktualnej rangi Moderatora, czy tak jak to było kiedyś GM. 

Dlatego moim zdaniem i przypuszczam że osób którzy chcą żeby ta sieć ruszyła z wielkim buum aktualnie zależy na tym aby znaleźć dobrą administracje, bez zbędnego lewactwa, judaszowania za srebniki.

Moim zamiarem jest stworzyć na początek porządne, ładne forum, bez bugów, potem serwery które będą cieszyć graczy, i przede wszystkim będą chętnie odwiedzane.  Okej, potem możemy wrócić do twoich propozycji. Bo nie uważam ich za zbędnych (czyt. głupich) ale to już dopiero wtedy kiedy naprawdę będzie forum tętniło życiem. Aktualnie nie widzę takie sensu. 

Jeśli Słodka to ty, miło że wpadłaś :wub:

Pozdrawiam, 

edeeN po 8 piwach :0wink:

Oczywiście, że ja :wub:

Nie uważam, że te zmiany są niezbędne już teraz, zaraz, od razu, ale nawet tak drobne szczegóły potrafią zaważyć na postrzeganiu całości. Logiczne, że przyznanie komuś totalnie nieznanemu dostępów do FP to głupota xD Tak naprawdę jeden odpał i i całe social media idą się pierdzielić, ale też nie można popadać w paranoję i skrajność w drugą stronę - jeśli osoba jest zaufana czy zwyczajnie ogarnięta, to nawet bez tej wymaganej ilości postów warto dać jej dostępy, jeśli orientuje się o co w tym chodzi. Po prostu te wymagania były zbyt wyśrubowane i na sam początek przy stale rosnącej liczbie Użytkowników mogły zniechęcać na "dzień dobry", a nie o to tutaj chodzi, bo ludzie są potrzebni. Nie samymi Serwerami Sieci żyją tym bardziej w sytuacji, gdy gracze GO zwyczajnie tu nie zaglądają - nie ma potrzeby wrzucania SS, to po co? Ot, mentalność xD

P.S.

Tak szybko się mnie Kamil nie pozbędziesz- gdzieś muszę wstawiać swoje wypociny z CS:GO :wanna:n

Jeszcze jedno- czy jest jakaś wersja mobilna? Bo na telefonie tragicznie sie przegląda xD

Edited by Meow