Jump to content
mpN`

Witajcie mordeczki :)

Recommended Posts

Witam was ponownie, fajnie widać że znowu ta sieć zaczyna się rozwijać po kilku dobrych latach (ehh pamiętam te czasy co kiedyś ta się się jeszcze nazywała 3MOD :) i ten piękny svr cod mod 1.6). Większość mnie tu zna ale się przedstawię. Nazywam się Adrian, mieszkam w województwie Świętokrzyskim, 17 wiosen za sobą, obecny nick mpN` pewnie nic wam to nie mówi bo na tej sieci miałem rożne nazwy nie pamiętam wszystkich ale coś typu aYs.?, Elite | PompaPL (ehh ta słynna elita <3 możliwe że powróci większość członków tego klanu), co tu by jeszcze opowiadać hmm może jakie stanowiska pełniłem (nie na tej sieci, tutaj byłem tylko mordeczką :6: i adminem svr) ([email protected], Technik, opiekun svr,  grafik (podstawy), itp. ) interesuje się programowaniem (btw tworze własne pasty (cheaty) do csgo, jak narazie 200+h i nic, oczywiście na smurfie czituje :1:) Przychodzę tutaj ponieważ, czekałem na jej powrót bardzo długo bo jak @edeeN wspominał wcześniej miała być reaktywacja ale coś nie pykło :8: , to by było na tyle :)

Serdecznie pozdrawiam znane mi tu mordeczki @V3RgO, @RyMcYmMm., @blaaq, @edeeN, @-.MR.X'NeØ.-, @Quaty, @Z-!-3-L-A, @wallace, @Kashi66 (jak kogoś nie wypisałem to sorry :p) jak i wszystkich użytkowników oraz szanowną administrację. 

Pozdrawiam mpN`