Jump to content
Sign in to follow this  
Meow

TACO oficjalnie zawodnikiem Liquid

Recommended Posts

Epitacio "TACO" de Melo zastąpił Lucas`a "steel" Lopes`a w aktywnym składzie Liquid, o czym organizacja poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Epitacio "TACO" de Melo pozostawał bez drużyny od końca marca, kiedy to opuścił skład SK. Powodem tej zmiany były słabe wyniki osiągane przez zespół, co wprowadzało burzliwą atmosferę wśród zawodników, a próby poprawy sytuacji nie dawały rezultatów.

Po otrzymaniu wielu różnych ofert z drużyn europejskich, amerykańskich i brazylijskich, 23-letni zawodnik postanowił pozostać w Kalifornii i kontynuować swoją karierę w Liquid.

1519374061.4745.jpeg

Lucas "steel" Lopes opuścił skład Liquid po 5 miesiącach wspólnej gry, podczas których odnieśli swoje pierwsze w zwycięstwo w cs_summit 2, a także zdobyli 3. miejsce podczas StarSeries oraz 3-4. miejsce podczas IEM Katowice.

Z oświadczenia wydanego przez Liquid wynika, że zawodnik Immortals poprosił o ustąpienie z aktywnego składu team`a "z powodów osobistych i zawodowych".

"Możliwość dołączenia do najlepszej amerykańskiej organizacji, posiadającej najlepszą amerykańską drużynę CS:GO to dla mnie wielka szansa" napisał TACO w swoim oświadczeniu.

"Ci kolesie są niezwykle utalentowani i wierzę, że mam to, czego potrzebują, aby zacząć wygrywać turnieje. Wizja ponownej pracy z zews sprawiła, że moja decyzja była niezwykle łatwa i jestem pewien, że wybrałem odpowiednie miejsce.

Nie mogę się doczekać, aby wnieść do zespołu swoje doświadczenie, by zacząć ćwiczyć i pomóc im we wszystkim, czego potrzebują do stania się drużyną numer 1 na świecie."

Ten ruch oznacza drugą zmianę w północnoamerykańskiej drużynie w przeciągu ostatnich 2 miesięcy. Na początku lutego Liquid zastąpiło Josh`a "jdm64" Marzano Keith`em "NAF" Markovic`em, który natychmiast stał się gwiazdą zespołu.

TACO został dodany do składu zespołu na rozgrywki ECS i Pro League, dzięki czemu będzie mógł od natychmiast dołączyć do rozgrywek. Niedługo Brazylijczyk będzie miał okazję pokazać się na swoim pierwszym LAN-ie w nowych barwach, czyli DreamHack Masters Marseille.

Obecny skład Liquid prezentuje się następująco:

US.gif Jonathan "EliGE" Jablonowski
US.gif Nick "nitr0" Cannella
CA.gif Russel "Twistzz" Van Dulken
CA.gif Keith "NAF" Markovic
BR.gif Epitacio "TACO" de Melo

BR.gif Wilton "zews" Prado (trener)

https://www.youtube.com/watch?v=Hl6x9u2fVps&feature=youtu.be

Źródło:

hltv.org

9 minut temu, Meow napisał:

Możliwość dołączenia do najlepszej amerykańskiej organizacji, posiadającej najlepszą amerykańską drużynę CS:GO

Żartowniś z niego XDD

Teraz jdm do C9 i Ameryka zacznie bić EU XD

Super artykuł, chociaż nie ukrywając losy aktualnych drużyn (CS:GO) mało mnie interesują, co świadczy o tym że pierwszy raz na oczy widzę nick "TACO" przyda się, bo wiem dzięki temu artykułowi że nie jest no-name'm :0wink:

Widzę że super tajne tajniki wujka edeena ukrywając źródło, tak żeby było odziedziczyłaś :wub:

Dobry artykuł leci (+)
Nie interesuje się E-Sportem, lecz jak ktoś będzie mi coś mówił o tej osobie to przynajmniej będę ją kojarzył, a za razem coś o niej wiedział.

19 godzin temu, edeeN napisał:

Super artykuł, chociaż nie ukrywając losy aktualnych drużyn (CS:GO) mało mnie interesują, co świadczy o tym że pierwszy raz na oczy widzę nick "TACO" przyda się, bo wiem dzięki temu artykułowi że nie jest no-name'm :0wink:

Widzę że super tajne tajniki wujka edeena ukrywając źródło, tak żeby było odziedziczyłaś :wub:

Uczyć? Od Ciebie? No nie bardzo xD

23 godziny temu, XeNNeS napisał:

Żartowniś z niego XDD

Teraz jdm do C9 i Ameryka zacznie bić EU XD

Tak trochę :48: No cóż, jdm jest jednym z głównych kandydatów i większość na niego obstawia, więc może to być tylko kwestia czasu, gdy dołączy do C9. Tak czy inaczej jestem ciekawa ponownej współpracy TACO i reszty drużyny z zews`em - według mnie pod jego "dowództwem" SK - wtedy jeszcze jako Luminosity -  miała jeden ze swoich lepszych okresów gry.

W sumie zawsze lubiłam amerykańską i brazylijską scenę CS`a :45: