Jump to content
Sign in to follow this  
Meow

Splyce oficjalnie wycofuje się z rozgrywek CS:GO

Recommended Posts

Splyce potwierdziło, że oficjalnie postanowili wycofać się z rozgrywek CS:GO na czas nieokreślony.

 

W wideo opublikowanym na Twitterze, CEO Splyce Marty "Lazerchicken" Strenczewilk przyznał, że zespół "nie był w doskonałej pozycji do podjęcia rywalizacji" i wyjaśnił, że decyzja ta pozwoli skupić się organizacji oraz zainwestować więcej czasu i środków w ich inne dywizje.

https://twitter.com/Splyce/status/990347045574623233

Splyce było zaangażowane w rozgrywki CS:GO od końca 2015 roku.

1459282683.6896.jpeg

Północnoamerykańska drużyna znana jest głównie z występu podczas majora MLG Columbus, do których zakwalifikowała się w offline'owych kwalifikacjach, zastępując w nich drużynę TheMongolZ mającą problemy wizowe.

Od tego czasu Splyce walczyło o utrzymanie się w rozgrywkach z konkurencyjnymi drużynami, a ich zespół obecnie jest gotowy do wylotu do Leicester, gdzie wezmą udział w rozgrywkach fazy spadkowej ESL Pro League po tym, gdy zajęli 11. miejsce w sezonie zasadniczym.

"Decyzje te nie przychodzą łatwo, angażują dziesiątki osób oraz godziny i dni dyskusji." - powiedział dyrektor generalny Splyce. "To jest najlepsze rozwiązanie dla nas wszystkich."

"Nie mam nic poza wsparciem i miłością kierowaną do wszystkich naszych zawodników, którzy kiedykolwiek dla nas grali. Mam nadzieję, że zobaczymy się w najbliższych latach oraz odniosą oni sukcesy w innych drużynach."

W tym momencie pozostaje niejasne, czy zawodnicy zostaną zwolnieni ze swoich kontraktów, czy przeniesieni do innych organizacji.

Drużyna z Ameryki Północnej wciąż nie wie, kto wystąpi jako piąty zawodnik w rozgrywkach Pro League. Były zawodnik CLG Ricardo "Rickeh" Mulholland został początkowo wykluczony, ze względu na zgłoszenie go przez organizację po upływie wyznaczonego terminu, ale w porozumieniu z Dust2.us, zespół przesłał do WESA wniosek o uznanie nagłego transferu, co pozwoli Australijczykowi wziąć udział w zawodach od 9-10. maja.

Skład Splyce prezentuje się następująco:

US.gif Taylor "Drone" Johnson
US.gif Stephen "reltuC" Cutler
CA.gif David "DAVEY" Stafford
CA.gif Kory "SEMPHIS" Friesen
US.gif Zack "XotiC" Elshani

US.gif Zachary "Eley" Stauffer (trener)

 

Źródło:

hltv.org

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×