Jump to content
xGibsoNx

[ODRZUCONE] Podanie na admina

Recommended Posts

Nick :  xGibsoNx

Ile czasu spędzasz na ts :   codziennie mniej wiecej po 6 h

Znajomość obsługi ts [1-10] : 9-10

Dlaczego ty :  Zauważyłem ze na teamspeak'u admini są mało aktywni, co wiaże sie z samowolka na tym serwerze...ludzie sobie skacza po kanalach i przeszkadzaja innym. Dzisiaj miala sytuacja ze pewne osoby co chwile zaczepialy oraz uzywaly szeptu, co takze jest denerwujace.  Jako  ze jestem aktywny, bardzo chetnie zajme sie takimi osobami.

Coś od siebie :    Witaj :) jestem Krystian, mam 16 lat. Uwielbiam  grac i uprawiać sport, chociaz to juz pewnie wiecie z moim poprzednich podań Xd

Jak najbardziej przydal by sie nowy admin na team speaku poniewaz sporo ludzi zaczepia wysyla listy szeptu co jest wkurzajace a Gibsona widze codziennie na team speaku wiec byl by dobry adminem :) 

Wiek trochę boli,  ale patrząc na to że ja zaczynałem od tworzenia serwerów, i administrowaniu w wieku 13 lat. Hmmm idzie ogarnąć, ciekawi mnie ta znajomość obsługi ts3 (9/10). 

Jak to mówią, raz się żyje. Poręcze swoim nickiem za ciebie. Bo adminów jest tak mało, że ludzie zaczynają i mnie męczyć, nie chodzi tu o fakt że wyjebka. Tylko no mistrzem w obsłudze ts3 nie jestem i nigdy do takich nie należałem. Bo czy to na starym srimodzie, czy na ultra pełniłem inne, zapewne ważniejsze sprawy.

Temat zamykam, bez oznajmiania podania tzw. (Pozytywne/Negatywne)

Zgłoś się do mnie na ts3, zawołam mangoziomka i neo żeby cię sprawdzili. A za ciebie postawie swój nick, jak coś zwalisz idąc zasadą którą każdy nie od dziś zna, ja zwale ciebie. 

Kuwa prawie jak bossman na dobrej łajwie ;p 

Na TS3 z reguły jestem po godz. 22/23, jeśli o tych godzinach nie wchodzisz bo szkoła, to odezwij się na priv, a najlepiej na steam. Zawsze możemy się dogadać kiedy i o której. 

Na przyszłość, przyszłości nie namawiaj kolegów z którymi grasz, siedzisz na kanale żeby założyli konto i dali ci pozytyw, bo brzmi to trochę słabo. 

Następnym razem poproś żeby zakładali dzień wcześniej i żeby chociaż udawali że nie są od ciebie.

Pozdrawiam 

Podanie odrzucam ze względu na to że wielu było takich co chceli coś zrobić a im to nie wychodziło, po za tym zanduził byś sie na stanowisku admina ponieważ nie ma niczego do roboty, ts jest zautomatyzowany a to ze ktoś komuś wysyła szepty jest nie do wychwycenia w ciągu kilku sekund, trzeba bawić się w "przesłuchiwanie" obydwu osób, świadków, prosić o dowody i inne a to masa czasu dlatego są u nas ostrzeżenia które powodują bana po zebraniu ich pełnej ilości. 
Na naszym ts3 jest atomatyczne zakładanie kanałów, automatyczne nadawanie rang przez stronę jak i przez bota na ts tylko wiekszość ludzi tego nie potrafi robić adminów nie potrzebujemy a tym bardziej są wakacje wyjdźcie z domu do znajomych a nie siedźcie na ts i marnujcie czas na głupoty czy granie w gry, ja jak widać mam przerwę od internetu co raz rzadziej mnie widać na form jak i na ts3 ale spokojnie po wakacjach wszystko wróci do normy :p

Wiadomość wygenerowana Automatycznie: Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat. 

Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie!

Powód: Podanie odrzucone!

Pozdrawiamy, Administracja CS-Ultra.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.