Jump to content
Sign in to follow this  
edeeN

Brak sensu, csgo dno.

Recommended Posts

Witajcie, minęło wiele miesięcy, wiele miesięcy pragnienia o tym aby ta sieć znowu pokazała swoją dawną potęgę. Jednakże ze względu braku dobrej aktywnej, zgranej, zaangażowanej ekipy. 

Problemem z moim czasem, z moimi chęciami i prywatnym nakręceniu do motywacji. Jasne, to nie fair zrzucać winę na wszystkich, tylko nie na siebie. Brak mocnej zgranej ekipy, funduszy czy czasu - uważam za udany powód... Ale znajdą się i tacy co będą pier*olić 3 po 3. No życie.

Stwierdzam iż, projekt jest zawieszony. A forum wraz z domeną idzie na handel. Jeśli nie trafi się godna osoba która zna się, i nie napisze 50zł za wszystko. To prawdopodobnie trafi to w inne rączki. 

Jeśli jednak tak się nie stanie, forum, domena i wszystkie jej podzespoły tak by żyła, będą opłacane z mojej własnej kieszeni każdego roku. O swoich dzieciątkach, i spełnionych marzeniach się nie zapomina.

Wszystko pozostaje włączone, także stara gwardia nadal może popisać z równie starą gwardią.

Naprawdę z głębi całego serca dziękuje wszystkim, tym którzy byli, działali, i każdemu po kolei, każdemu który grał, każdemu który próbował wprowadzić coś swojego, każdemu który pilnował porządku, każdemu który był częścią administracji, NAPRAWDĘ DZIĘKUJE. Sieć była cudna, a wy pomogliście mi spełnić moje marzenie, a nawet zapomnieć o życiu które bywa kurwą. Jeszcze raz wielkie dzięki.

Gdyby ktoś kiedyś miał jakiś problem, pytania czy nawet chęć zaczerpnięcia czegokolwiek.  Służę pomocą, bo jestem każdemu/każdej chociaż tyle winny, i chciałbym się każdemu zrekompensować.

Jeszcze raz, mimo przeogromnego hejtu na moją osobę, że tak, że nie. No cóż... Nigdy każdemu się nie dogodzi, i to logiczne. 

SERDECZNE DZIĘKUJE

Essa

Z wyrażeniem szacunku,

edeeN.

6 godzin temu, woXik napisał:

Z moich tajnych źródeł wiem, że nie jaki BOMBEL chce kupić sieć, myślę że godny zastępca XDD

Szybki biznes, wystarczy wyłączyć wszystko. Po co ma się męczyć parę miesięcy. Każdy wie jak to się skończy Xd 

Sign in to follow this