Jump to content
edeeN

Dobrowolna zrzutka - CS-Ultra.pl

Recommended Posts

7_logo.png

Witajcie, jak sama nazwa wskazuje jest to dobrowolna zrzutka, każdy może dołożyć parę groszy od siebie, na rozwój sieci.

Wszystko to niesie ze sobą koszty, mimo tego że każdy z serwerów utrzymuje siebie i przynosi dochód czasami potrzebujemy waszej pomocy. Chcemy stać się największą w Polsce siecią serwerów CS 1.6 / CSGO i być imperium w tej dziedzinie.

Można wpłacać dobrowolnie lub:

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla graczy naszych serwerów, jest możliwość otrzymania rangi VIP na forum oraz dożywotniego Vipa + Slota na każdym naszym serwerze Counter Strike GO Aby uzyskać taką rangę należy wpłacić minimum 50zł sms'em lub 35zł przelew  - zapewne pomyślicie że dużo, otóż zobaczmy na to z innej strony, vip na jednym serwerze = 11,07zł sms*5 miesięcy = 55,35zł. A tu dostajecie vipa i slota na każdym serwerze na zawsze. Liczba takich usług jest nieograniczona i może ją zakupić praktycznie każda osoba.

Metody płatności:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PayPal

email: [email protected]

To nie są moje prawdziwe dane, taki ze mnie fejkowy chłopak :D 

PW: edeeN

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

send_sms.png

hostplay.pl

numer | treść | koszt

7155 | HOSTPLAY | 1.23

7255 | HOSTPLAY| 2.46

7355 | HOSTPLAY | 3.69

7555 | HOSTPLAY | 6.15

76660 | HOSTPLAY | 7.15

7955 | HOSTPLAY | 11.07

91455 | HOSTPLAY | 17.22

91900 | HOSTPLAY | 23.37

92520 | HOSTPLAY| 30.75

Widget płatności hostplay.pl:

Widget hostplay.pl

1x sms = Ranga VIP (1 miesiąc)

2x sms = Dożywotni VIP + Slot na serwerze

dowolna kwota wpłaty = darmowe plusy od użytkowników naszej społeczności!

Kod zwrotny wyślij do: edeeN

60041027612162994361.png

Przelew

Wszelkie dane potrzebne do przelewu na moje konto otrzymasz w Prywatnej Wiadomości u Właściciela: edeeN

Kody zwrotne i informacje o przelewach, proszę wysyłać w formie Prywatnej Wiadomości na forum Właścicielom.
Za okazaną pomoc możecie ubiegać się o rangę VIP na forum.

Pamiętaj, że wykupując dowolną usługę na naszym serwerze wspomagasz serwer w rozwoju - gwarantujemy, że wszelkie pieniądze, przeznaczamy na opłaty związane z serwerami. Dołóż się i pomóż nam zadbać o swoje potrzeby gracza, poprzez polepszenie jakości gry na naszym serwerze. Dziękujemy za okazane wsparcie i życzymy miłego korzystania z dodatkowych przywilejów.

PROSZĘ O PLUSIKI DLA TYCH KTÓRZY WPŁACILI!

Akcja trwa bez ograniczenia, każdy w każdej chwili może wesprzeć naszą sieć.

Pozdrawiamy,

Administracja CS-Ultra.pl

Sms za 30.75 zł poszedł i kod dostał EdeeN :) 
Sms za 3.69 zł poszedł i kod dostał EdeeN :) Miało być więcej, ale niestety z własnej głupoty wpisałem błędnie treść i zeżarło mi kasę :( Tyle zostało to tyle dałem, ale jeśli będę coś jeszcze miał to postaram się dorzucać i będę edytował posta :) Pzdr 30.75 zł + 3.69 zł = 34.44 zł