Jump to content
Sign in to follow this  
Legenda

Windows 10

Recommended Posts

Nie wiem jak Ty tam to widzisz, ale ja co do 10-tki jestem trochę sceptycznie nastawiony. Nie użytkowałem sam osobiście, ale z tego co czytałem i znajomi mi mówili to opinie są różne, poza tym zależy co masz za kompa dlatego że już trochę większe wymagania potrzebuje 10-tka.

Konserwy powiedzą, że jest beznadziejny i ma ochydny design. Ja miałem win10 i działał bardzo dobrze bez zarzutu, tylko musisz pamiętać o odinstalowywaniu sterowników od Karty Graficznej bo mogą się krzaczyć. W cs'ie zauważyłem, że mam ok 20 fps'ów więcej ale u jednych niby wydajność się zwiększa, a u drugich nie. Jedno ci mogę powiedzieć, że 8.1 i 10 o wiele szybciej się włącza ( tak samo w przypadku programów) od win7 na moim SSD.

Nie polecam. Strasznie wzruszająca + brakuje jej wielu podstawowych rzeczy. Moim zdaniem w10 został wypuszczony tylko dla pieniędzy. Na chwilę obecną byłbym skłonny bardziej polecić Windowsa XP gdyby nie 32 bitowy system.

Nie polecam. Strasznie wzruszająca + brakuje jej wielu podstawowych rzeczy. Moim zdaniem w10 został wypuszczony tylko dla pieniędzy. Na chwilę obecną byłbym skłonny bardziej polecić Windowsa XP gdyby nie 32 bitowy system.

Dobrze gada, miałem win10 i był zjeb*any... brakuje mu wielu rzeczy. Jak dla mnie win7 jak narazie na propsie... 8 tez badziew

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this