Jump to content
Stenczu

Słuchawki!

Recommended Posts

Siemka, chciałbym poznać wasze zdanie na temat słuchawek które mam zamiar kupić mam trochę doświadczenia w tym temacie ale wydaje mi się że to za mało. Otóż 2 modele słuchawek to:

- ROCCAT Renga - http://www.roccat.org/pl-PL/Products/Gaming-Sound/Renga/- Model będzie w sprzedaży pod koniec lutego.

- Steelseries Siberia v3- https://steelseries.com/gaming-headsets/siberia-v3

Chcę też dodać że słuchawki będę wykorzystywał również do ps4. Zależy mi również na tym aby ich cena nie przekroczyła 500zł. Ostatnio miałem razer kraken chroma i po prostu je złamałem. Chętnie przyjmę wasze opinie oraz propozycje!

Przyjacielu powiem tak, jeżeli chodzi o cs to wiadomo że siberia v3. Jak wiemy 1/2 skilla to gra na dzwięk zawszę to Ci daje boosta

Roccat fajne, ale narazie bym nie kupował chociaż by dlatego że nigdy nie słyszałem zeby ktoś chwalił roccata

@edit Siberia na ps4 też będą spoko :)

nigdy ale to nigdy nie kupuje się słuchawek od firm gamingowych takich jak SteelSeries, Roccat, Razer ! Zapamiętaj to sobie i wbij do pały. Każdy ale to każdy kto gra sporo w kantera powie Ci, że słuchawki od firm takich jak Sennheiser, AKG czy też Koss są 100000000x razy lepsze pod wszystkimi względami od tych gównianych steelselowkich, roccatowskich czy tez razerowskich. Chodzi głównie o to, że Steelseries ma dobrą reklamę ponieważ gracze profesjonalni mają je na turniejach ale tego wymaga umowa podpisana ze sponsorem ! Zapytaj się neo, pashy czy też innego pro gejmera jakich używa na codzień w domu gdy trenuje; ] Powiem Ci tak, Siberie tylko wyglądają ładnie tak po za tym jest to badziew za bagatelną cenę... w tej cenie masz zajebistej jakości słuchawki od takich firm jak Sennheiser czy też AKG, które biją Siberie i Roccaty na głowę po stokroć ! Ale jeżeli już chcesz konkretnie słuchawki "gamingowe" to tylko i wyłącznie QPAD HQ-90, dam sobie rękę odciąć, że biją na głowe Siberie i Roccaty! jedyne słuchawki gamingowe warte uwagi do 500 zł. Aktualnie QPAD robi najlepsze sprzęty gamingowe a resztę to omijaj szeroko no chyba, że chodzi o myszki to polecam ZOWIE ;] Jeżeli chcesz zaczerpnąć jeszcze więcej wiedzy na temat sprzetu gamingowego to pytaj śmiało.

nigdy ale to nigdy nie kupuje się słuchawek od firm gamingowych takich jak SteelSeries, Roccat, Razer ! Zapamiętaj to sobie i wbij do pały. Każdy ale to każdy kto gra sporo w kantera powie Ci, że słuchawki od firm takich jak Sennheiser, AKG czy też Koss są 100000000x razy lepsze pod wszystkimi względami od tych gównianych steelselowkich, roccatowskich czy tez razerowskich. Chodzi głównie o to, że Steelseries ma dobrą reklamę ponieważ gracze profesjonalni mają je na turniejach ale tego wymaga umowa podpisana ze sponsorem ! Zapytaj się neo, pashy czy też innego pro gejmera jakich używa na codzień w domu gdy trenuje; ] Powiem Ci tak, Siberie tylko wyglądają ładnie tak po za tym jest to badziew za bagatelną cenę... w tej cenie masz zajebistej jakości słuchawki od takich firm jak Sennheiser czy też AKG, które biją Siberie i Roccaty na głowę po stokroć ! Ale jeżeli już chcesz konkretnie słuchawki "gamingowe" to tylko i wyłącznie QPAD HQ-90, dam sobie rękę odciąć, że biją na głowe Siberie i Roccaty! jedyne słuchawki gamingowe warte uwagi do 500 zł. Aktualnie QPAD robi najlepsze sprzęty gamingowe a resztę to omijaj szeroko no chyba, że chodzi o myszki to polecam ZOWIE ;] Jeżeli chcesz zaczerpnąć jeszcze więcej wiedzy na temat sprzetu gamingowego to pytaj śmiało.

QPAD'y i Kingsotny HyperX II to to samo. Zgadzam się w 100% z moim przedmówcą. Polecam ci poczytać tą o oto stronę : http://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-nauszne-muzyczne-i-dla-graczy/

Osobiście sam używam TAKSTAR HI 2050, są super, wygoda, czysty dźwięk, gruby solidny kabel oraz solidna obudowa. Są to tak naprawde QPAD'y i Kingstony HyperX II tylko bez mikrofonu. QPAD i Kinston odkupiło prawa do produkcji tych słuchawek pod własnym szyldem od Takstar'a, u mnie słuchawki są podłączone do oddzielnej karty dźwiękowej Asus Xonar DG. 

Za 500 zł skusił bym się na tandem Słuchawki + Źródło czyli karta dźwiękowa. Tutaj masz polecane DAC'i i karty dźwiękowe : http://www.audiofanatyk.pl/polecane-daci-i-karty-dzwiekowe/

Siemka, chciałbym poznać wasze zdanie na temat słuchawek które mam zamiar kupić mam trochę doświadczenia w tym temacie ale wydaje mi się że to za mało. Otóż 2 modele słuchawek to:

- ROCCAT Renga - http://www.roccat.or...ng-Sound/Renga/- Model będzie w sprzedaży pod koniec lutego.

- Steelseries Siberia v3- https://steelseries....sets/siberia-v3

Chcę też dodać że słuchawki będę wykorzystywał również do ps4. Zależy mi również na tym aby ich cena nie przekroczyła 500zł. Ostatnio miałem razer kraken chroma i po prostu je złamałem. Chętnie przyjmę wasze opinie oraz propozycje!

Jeszcze mi powiedz jaką masz kartę dźwiękową bo jeżeli integre to nawet jakbyś słuchawki kupił za 10000zł to nic Ci to nie da dźwięk będzie do dupy tak samo jak pozycjonowanie, które jest najważniejsze.

Jeszcze mi powiedz jaką masz kartę dźwiękową bo jeżeli integre to nawet jakbyś słuchawki kupił za 10000zł to nic Ci to nie da dźwięk będzie do dupy tak samo jak pozycjonowanie, które jest najważniejsze.

Karta dzwiękowa nie jest zintegrowana. Układ dźwiękowy przynajmniej wydaje mi się że jest dobry. Karta której aktualnie używam to: Asus Xonar Phoebus Solo

Karta dzwiękowa nie jest zintegrowana. Układ dźwiękowy przynajmniej wydaje mi się że jest dobry. Karta której aktualnie używam to: Asus Xonar Phoebus Solo

No to warto zainwestowac w mikrofon pojemnościowy, chyba że masz a jak nie potrzebujesz pojemnościowego to polecam ci z całego serca bo warto http://www.ceneo.pl/19570955

Opis :

Typ: wokółuszne / zamknięte / dynamiczne / izolujące

Brzmienie: efektowne na planie lekkiego scenicznego „V”

Trudność w napędzeniu i wysterowaniu: niska / średnia

Docelowe źródło: przestrzenne, średnicowe, dobrej klasy (skalowanie)

Duże i masywne specjalistyczne słuchawki zamknięte przeznaczone do bardzo głośnych pomieszczeń, w których inne rozwiązania się nie sprawdzają. Cechują się ciemnym, masywnym brzmieniem o całkiem dobrej jakości, choć oddalonym od słuchacza na górze i średnicy. Mimo gęstości grają stosunkowo detalicznie i precyzyjnie oraz z bogatym, soczystym, ale wciąż jeszcze nieprzesadzonym basem, dlatego dobrze sprawdzają się w monitoringu. Ich wyróżnikami są solidne wykonanie, odpinany kabel z każdej muszli (wtyk jack 3,5 mm), wyśmienita izolacja od otoczenia i bardzo pojemne nauszniki, przez co, mimo sporego docisku do głowy, nie powodują większego dyskomfortu podczas noszenia. Na szczególną uwagę zasługuje także bardzo bogate wyposażenie, obejmujące chociażby zapasowe okablowanie, dodatkowe nausznice, przelotki czy materiałowy pokrowiec zabezpieczający z gąbkowym wypełnieniem. Ze względu na wysoki SPL i mały opór, są w stanie poradzić sobie z każdym, nawet dosyć słabym źródłem, choć lepiej jest im jednak te minimum jakościowe w tym względzie zapewnić.

Alternatywy: Reloop SHP-1 (rebrand, identyczne brzmienie, nieco uboższe wyposażenie, niższa cena).

Kiedyś miałem możliwość kupna takich za 300 zł, niestety brak środków. Kiedy tylko przymierzyłem i posłuchałem muzyki czy grałem - jedno mogę powiedzieć ODLOT

Z mego doświadczenia polecam Msonic, słuchawki trwałe, przydatne do gier takie jak cs:go, cs 1.6, sam ich używam, genialnie słychać kroki strzłay itd.

(Jak coś do cs mogą Cie podejrzewać o wh ponieważ słuchawki takie że słychać wzystko...)

Słuchawki nie muszą być drogie, muszą być dostosowane do gry, oraz sprzętu którego używasz, a najważniejszym elementem wybierania jest twój gust.

Pomogłem daj +

Guest
This topic is now closed to further replies.