Jump to content
Sign in to follow this  
blaaq

[ODRZUCONE] Podanie na moderatora blaaq

Recommended Posts

1. Imię: Paweł

2. Wiek: 18
3. Kontakt: Steam, PW oraz Telefon
4. Lokalizacja: Okolice Warszawy
5. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): 3-4h
6. Posty (min.350 sensownych): Niestety trochę mi brakuje, ale z czasem myślę że odrobię, bo nie widzę sensu spamowania w dziale przywitaj się, tylko po to żeby napisać posta ;)
7. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Na razie nic, wszystko jest przygotowane do perfekcji i na razie nic nie trzeba robić.
8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Oczywiście
9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Oczywiście
10. Czas online na forum: 1d 13h 31m 10s
11. Coś o sobie (np. Zainteresowania): Siemanko, nazywam się Paweł, moje zainteresowania to e-sport, sport i dzieffczynki <3
12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Powiem, tak pełniłem funkcje administratora jakiś czas temu, większość administracji pamięta, jeszcze nawet z 3M, było widać moją sumienność i zapał do pracy nad forum.Myślę że doświadczenie jak najbardziej mam B.Dobre.
13. Reklamy (minimum 25, bez nich podanie nie będzie akceptowane.) SMS wysłany u eden'a

Nope :(

- 350 sensownych postów,  <- Brak
- min. 5-miesięczny staż na forum <- Brak
- wiek min.17 lat, Tu masz
- ortografia na poziomie min. bardzo dobrym, Masz
- brak aktywnych ostrzeżeń na swoim koncie, Masz
- dobra opinia wśród administracji, Masz
- znajomość regulaminu forum na poziomie 'bardzo dobrym', Masz
- 25 reklam sieci. Masz 
- dobra umiejętność rozpisywania sie. Masz
- minimalny czas online 10d <- Brak 

Odpadasz u mnie  :bangin:

04a48i.jpg

Szykujo szpiega! 

Blaqu znamy się nie od dziś. Wiemy, że masz kupę doświadczenia, mam nadzieję, że nadal kupę chęci.

Jestem na tak, trochę CI brakuje w wymaganiach, jednak myślę, że jeżeli nie zgłoszą się bardziej konkretni kandydaci, damy CI szansę:)

Nope :(

- 350 sensownych postów, <- Brak- min. 5-miesięczny staż na forum <- Brak- wiek min.17 lat, Tu masz- ortografia na poziomie min. bardzo dobrym, Masz- brak aktywnych ostrzeżeń na swoim koncie, Masz- dobra opinia wśród administracji, Masz- znajomość regulaminu forum na poziomie 'bardzo dobrym', Masz- 25 reklam sieci. Masz - dobra umiejętność rozpisywania sie. Masz- minimalny czas online 10d <- Brak

Odpadasz u mnie :bangin:

Jestem tego samego zdania. Niestety, ale jesteś za krótko z nami. Znamy się dobrze to prawda, ale naprawdę za szybko napisałeś podanie.

Nie spełniasz nawet w połowie wymagań

Jestem na NIE.

Pawełek na moda? Oczywiście, że TAK.

- Bardzo pomocny, można się zwrócić, ze wszystkim, 

- Kolejnym plusem jest jego doświadczenie,

- Wiek także jest na plus.

Edited by TTN.L ✿

Jestem na tak - nie od dziś się znamy, minusem twoim jest zaufanie które ci trochę spadło poprzez bujanie się po śląskich sieciach (Ale ja szybko zapominam)

• Stara się chłopak żebyśmy go dostrzegli (trochę styczeń przyspamował (Największa liczba postów i tematów)
  • Ogarnięty z lekką szczyptą downa hehe :D 
  • Posty nadrobić musisz...
  • Czas Online nadrobi.
  • Hmmm wiek jest :D
  • lubię placki, serio :D

Mam nadzieje że nie bawisz się w żadne szpiegowanie, ani wysyłanie informacji naszej konkurencji w przeciwnym razie pokaże ci co edeen nauczył się w niespełna rok.

Jestem na tak. 

"Nie spełniasz wymagań", "nie masz postów", bla bla bla... Lepiej mieć mniej postów, ale sensownych, niż 256576573576 typu "no hej", "elo", "cześć" nabitych w przywitaj się :blink::spam:

@blaaq ma zapał i mnóstwo chęci do pracy, którego niektórym niekiedy brakuje. Przedstawia mnóstwo propozycji, jest aktywny, posiada doświadczenie i na pewno sobie poradzi. Tylko brać :putin:

"Nie spełniasz wymagań", "nie masz postów", bla bla bla...

Po coś chyba są napisane te wymagania w wzorze na modka nie? Więc jakieś kryteria są podane i staramy się ich oczekiwać od użytkowników starających się o daną rangę.

Nie znam Cię prawie wgl. Może i jesteś ogarnięty i pełen zapału do pracy, ale no najważniejszy punkt jak dla mnie w spełnieniu wymagań nie posiadasz - czyli czas spędzony z nami (na forum) gdzie jesteś u nas zaledwie 25dni, jak i daj się poznać całej administracji jeżeli w tak krótkim czasie starasz się o modka.

Posty? to jest akurat najmniejszy problem, da się nadrobić, ale przez staż na forum jak narazie zdania nie zmienię, więc daj się lepiej poznać (tym którzy cię prawie że wgl. nie znają tak jak np: ja), pobądź trochę z nami, gdzie zdobędziesz u nas na sieci większy staż jak i czas online i śmiało możesz spróbować za jakiś czas ponownie.

Niestety ale jestem na nie.

Pewne tak. Blaqu zna się na rzeczy. [email protected] jak i administratorem był już na 3M. Staż ma bardzo duży i z pewnością zna się na tej pracy. Nie piszę tylko dlatego, że go znam, ale też dlatego, że przesiedziałem z nim na jednej sieci parę lat i wiem, że skoro tyle dokonał i [email protected] to dla niego pestka to tym bardziej Moderator.

Zresztą dla mnie też Modek to pestka if you now what i mean :D

Powodzenia!

Również jestem na NIE, mówiłem Ci już wcześniej, że dla Ciebie jest jeszcze za wcześnie.

Jesteś z nami od 3 tygodni i startujesz już na modka.. dostałeś niedawno opiekuna i wykaż się na obecnych rangach.

Nadrób aktywność na forum, spróbuj sprostać wszystkim wymaganiom.

Niestety Podanie odrzucam z racji tego iż jesteś z nami za krótko oraz nie spełniasz nawet połowy wymagań.

Powiem tak, poświęć jeszcze więcej czasu oraz pokaz, że Ci zależy. Daj się zapoznać naszej ekipie ponieważ nie każdy Cię Zna.

Spełń chociaż połowę wymagań, na który zwracamy teraz uwagę oraz Daj się poznać Części administracji, która Cię nawet nie zna.

Za szybko napisałeś podanie o moderatora, skoro usunelismy Global Moderatora i niestety wymagania na moderatora są troszkę większe.

Niestety, ale poświęć więcej czasu na forum oraz niedawno zostałeś opiekunem serwera. Pokaż nam, że potrafisz oraz chcesz z nami być do końca.

Powiem szczerze, że kashi dobrze napisał oraz to opisał tak żeby każdy zrozumiał o co chodzi. Oczywiście w stu procentach zgadzam się z jego zdaniem...

Niestety, ale nie tym razem.

Podanie odrzucam.

Pozdrawiam.

<p>Wiadomość wygenerowana Automatycznie:<br /> <br />Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.<br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.<br />Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie!<br /> <br />Powód: Podanie odrzucone!<br /> <br />Pozdrawiamy,<br />Administracja CS-Ultra.pl</p>

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this