Jump to content
Kafar

[ODRZUCONE] Moderator Kafar

Recommended Posts

1. Imię: Adrian
2. Wiek: 21
3. Kontakt: steam: kfr gg: 2355348, nr telefonu dla ładnych Pań mogę na priv :)
4. Lokalizacja: Stalowa Wola
5. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około) : 6h-8h
6. Posty (min.350 sensownych): są :)
7. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): piąć się w górę jak za starych lat, powoli do przodu ciągnąć sieć i starać się pilnować forum pod względem estetycznym ;)
8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Mimo, że łatwo mnie zdenerwować potrafię raz a porządnie zapanować nad daną sprawą, nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych więc wszystko lajcik :)
9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Posiadam w dużej mierze :)
10. Czas online na forum: 3dni ale nadrobimy :)
11. Coś o sobie (np. Zainteresowania): Motoryzacja, sporty walki
12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Były [email protected], IPB 9/10
13. Reklamy (minimum 25, bez nich podanie nie będzie akceptowane.) Wysłałem smsa za 50zł więc myślę, że to lepsze niż 25 reklam

POZDRO DLA WARIATÓW I MIŁYCH PAŃ

Specjalnie się zalogowałam, gdy zobaczyłam to podanie.

Oczywiście na TAK.

Znamy się nie od dziś, wszyscy wiedzą co potrafisz. Ogarnięta mordeczka, zna się na rzeczy, nie ma się nad czym zastanawiać.

Hej :wub:

No nwm ja z tym modkiem będzie u ciebie.
Z tego co słyszałem to masz teraz wolny miesiąc wiec będziesz na forum itp a co dalej jak tego czasu Ci braknie ? 
Fakt
-Czas
-Staż na forum
wszystko się zgadza,ale ja na twoim miejscu oddał bym to miejsce osobie która cały czas poświęca się sprawom na forum i ma na to czas.
Tak jak mówię teraz masz ten wolny miesiąc będziesz aktywny,a co potem ?
Niestety jestem na NIE  :(

Jestem na Nie. Teraz może się polać fala krytyki ale Kafar nie oszukujmy się, jesteś nieaktywny. Kiedy ostatni raz byłeś lub wypowiedziałeś się w jakimś temacie na forum ?

Nie udzielasz się w żadnym dziale, nie pomagasz użytkownikom, więc sądzę że to nie jest dobry pomysł abyś dostał moderatora. Osoby z tą rangą muszą być aktywne,

udzielać się, nieść pomoc. Ty natomiast wracasz jak by nigdy nic na forum i składasz podanie. Były już osoby które ubiegały się po powrocie o nawet niższe rangi, takie jak

UbTEAM kiedy jeszcze istniała czy nawet na tego modka. Te podania były z miejsca odrzucane i nikogo nie obchodziło czy spełniasz wymaganie czy nie. Osoba musi być AKTYWNA !

Mam nadzieję, że osoba rozpatrująca to podanie zwróci na to uwagę. Ja osobiście nie zamierzam tego ani przyjmować ani odrzucać, bo kiedy odrzucę to pojawi się gówno burza. 

Pozdrawiam @[email protected]

Ps. czekam na hejty

Kafar jak cię lubię tak to podanie muszę odrzucić.

Długo cię nie było, wracasz i od razu podanie. Nie mówię że nie dasz sobie rady czy, że nie będziesz wywiązywał się z obowiązków. Niestety tak się bawić nie będziemy.

https://scr.hu/2hhw/0mle3

https://scr.hu/2hhw/54ac8

http://scr.hu/2g4b/octcl

Wiadomość wygenerowana Automatycznie:

Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj post bądź skontaktuj się z Moderatorem zamykającym temat.
Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie!

Powód: Podanie odrzucone!

Pozdrawiamy,
Administracja CS-Ultra.pl

Jeeszcze ja! :D Kafar wszystko fajnie, i pięknie jak i gitara gra. Ale nie uważasz że to jest śmieszne? Wczoraj pisałeś że wracasz i już tego samego dnia piszesz podanie na moderatora proszę Cię człowieku... Dam sobie rękę uciąć że za max. tydzień znowu nikt Cię na forum nie zobaczy. Jest masa innych osób które się starają, i mieli by zostać teraz pokrzywdzeni? Bo ja bym poczuł się słabo gdybym się starał, a nagle wraca sobie taki Kafar jeden dzień i nagle moderator... Posiedź, daj znowu odczuć że ci zależy, i że chcesz. A myślę że kolejne podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie.

Pozdrawiam, 

Guest
This topic is now closed to further replies.